• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği oldukça ilgili ve destekleyici iken Kova kadını ise bir hayli vizyon sahibi ve açık fikirlidir. Korumacı ve ilgili olan Yengeçler ile cesur ve yenilikçi olan Kovalar bir araya geldiğinde sohbetleri oldukça ilginç ve derin olacaktır.

Bu ikilinin ilişkisi oldukça tatlı ve romantik olabilir ancak partnerlerinin birbirlerine karşı oldukça sabırlı davranması gerekecektir. İki burç da yeni arkadaşlar edinmeyi çok sever bu yüzden gezmeyi severler.

Herkesi büyülemeyi başaran Kova kadınını Yengeç erkeği bir köşeden uzakta izleyebilir. Yengeç erkeğinin coşkulu tavırları Kova kadınının hoşuna gidecektir. Yengeç erkeği, Kova kadınını tatmin etmek ister ve ona duyguları konusunda cömert davranmayı öğretebilir.

Yengeç erkekleri çok hırslıdır ancak evlerine çok bağlıdır. Gelenekçidirler ve bu yüzden bir an önce yuva kurup çocuk sahibi olmak isterler. Yengeç erkeği harika bir baba olacaktır. Ancak Kova kadını ise ev kadını olmak oldukça zor olabilir çünkü o özgürlüğüne çok düşkündür.

Birbirlerine destekleyici ve yardımsever yaklaşan çift oldukça iyi bir çift olabilir.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç erkeğinin kendisini yalnız hissettiği anlar olacaktır, Kova kadınının bu durumlarda ise onu desteklemesi gerekecektir. Kova kadını daha çok mantıkçıdır ve bu yüzden duygusal konularda ne yapacağını pek bilemez bu yüzden Yengeç erkeği, Kova kadınının soğuk ve ilgisiz olduğunu düşünebilir.

Ayrıca Kova kadını, Yengeç erkeğini muhtaç ve mız mız görebilir ve o böyle kişilerden pek haz etmez. Yengeç erkeği ile yaşadığı ilişkide spontone ve heyecan eksikliği Kova kadınını ilişkiden soğutabilir.

Yengeç erkeği ise sık sık Kova kadınını duygusuz ve yüzeysel olduğu için eleştirebilir. Ancak Kova kadınları böyledir, onlar duygusal olarak birisine bağlanmayı tercih etmez.

Yengeç Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Eğer Yengeç erkeği, Kova kadını ile birlikte olmak istiyorsa ona sık sık nerede ve kimle olduğunu sormayı bırakmalı. Kova kadınları özgür olmayı sever ve eğer Yengeç erkeği onu bu sorularla sıkarsa Kova kadınını ilişkiden soğutabilir.

Kovalar bazen insanları umursamadığı için egoist görünebilir, eğer Yengeç erkeği onunla bir bağ kurmak istiyorsa onu evini ve stabil finansal durumunu göstermelidir çünkü Kova kadını, Yengeç erkeğinin bağımsızlığından hoşlanacaktır.

İkisinin de yaşama olan bakış açıları farklıdır bu yüzden kendilerini esnetmelidir. Kova kadını, Yengeç erkeğini mutlu etmek istiyorsa onu şımartmalı ve hislerini söylemeli bu yüzden onu asla görmezden gelmemelidir.