• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Neptün‘ü Yengeç burcunda olan kişiler daima bir aile sahibi olmak isterler. Sevdiklerinin yanında olması onların en büyük önceliğidir.

Ne yaparlarsa yapsınlar güvende olduklarını bilmek onlar için çok önemlidir. Sosyal grupların bir parçası olmayı severler.

Tarzı: İdealist ve sosyal
Özellikleri: İstikrarlı, vatansever, nazik ve anlayışlı
Zayıflıkları: Karamsarlık ve sürekli empati kurması
Tavsiye: Arkadaşlarını daha pratik bir yoldan destekleyebilirsin.
Ünlüler: Salvador Dali, Frida Kahlo, Walt Disney, Cary Grant, Vivien Leigh.

Yaşamlarında belli bir noktadan sonra kendilerine yoğunlaşmaları kendilerini daha fazla keşfetmelerini sağlamaktadır. Geçmişte yaşadıklarını artık bir kenara atmalıdırlar, iyi de olsa kötü de olsa geçmişin onu zincirlemesine izin vermemeli.

Oldukça yurtseverdirler ve ülkelerini, memleketlerini çok severler. Geleneklerine bağlı olabilirler çünkü genelleşmiş fikirleri korumak isterler. Evcimendirler bu yüzden ev yaşamlarını çok fazla önemserler.

Sezgileri ve hayal güçleri sayesinde hiç durmadan düşünebilecek bir zihinleri vardır. Onlar için aile yakınlığı, maneviyatı simgeler.

Aynı zamanda duygusal olarak güvensizliklere çok yatkındırlar. İncinmekten çok korkarlar bu yüzden kendilerine güvenli bir ortam oluşturmak isterler.

Güçlü sezgileri, derin empati yetenekleri ve üretken iletişim kabiliyetleri ile birlikte onlar psikolog, psikiyatrist, profesyonel danışman gibi mesleklerde oldukça başarılı olabilirler.

ETİKETLER