• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Yengeç kadını zıt kutuplardır ve bildiğiniz gibi zıt kutuplar birbirlerini daima çekerler. İkisi de birbirlerinden oldukça etkilenecektir. İkisinin benzerlikleri söz konusu olduğunda ikisi de uzun süreli ilişkiler yaşamak ister ve partnerine sadıktır.

Oğlak erkeği ve Yengeç kadını birlikteliği oldukça gelenekseldir. Oğlak erkeği baba rolünü üstlenirken Yengeç kadını ise anne rolünü çok iyi bir şekilde üstlenecektir. Bundan dolayı bu çift Zodyak’taki en başarılı çiftler arasında yer alacaktır.

Tanıştıkları ilk andan itibaren bu ikili birbirlerine sevgi duyacaktır. Oğlak erkeği, Yengeç kadınının kibar ve nazik kişiliğinden etkilenecektir. Ayrıca Yengeç kadınının tutkulu kişiliği sayesinde bu ikilinin cinsel yaşamı çok aktif olacaktır.

İkisi de ev ortamını çok sever. Bu ikili evlerinin rahat olmasına büyük önem verecektir. Oldukça duygusal olan Yengeç kadını, Oğlak erkeği tarafından rahatlatılacaktır. Yengeç kadını da Oğlak erkeği de karar verirken acele etmeyi sevmez. Bu ikili bir karar verirken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek ister.

Olumsuz Özellikleri

Bu ikilinin benzerlikleri kadar zıt olduğu noktalar da vardır. Yengeç kadını çok hassastır, Oğlak erkeği ise Zodyak’ın en pratik burçlarındandır. Yengeçler kendilerini kolay bir şekilde ifade ederler, Oğlak erkeği ise her şeyi kendisine saklar ve sadece gerekli olduğunda kendisini ifade eder.

Duygularını sık sık dile getirmeyen Oğlak erkeği zaman zaman bu özelliğinden dolayı Yengeç kadınını incitebilir çünkü Yengeçler daima sevildiklerini bilmek ve duymak ister. Ayrıca kafası sürekli işinde olan Oğlak erkeği, Yengeç kadınına yeterince zaman ayıramayabilir.

Oğlak Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Oğlak erkeği sık sık duygusal olarak krizler geçiren Yengeç kadınına dikkat etmelidir ve onu sevdiğini daima dile getirmelidir.

Yengeç kadını sürekli olarak duygusal ve zayıf olmamalıdır. Eğer biraz daha pratik yönünü geliştirirse Oğlak erkeği onu takdir edecektir.