• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Akrep kadını tanıştıkları andan itibaren birbirinden etkilenirler. Oldukça uyumlu olan bu çift birbirlerini tanıdıkça kendilerini harika bir ilişkinin içerisinde bulacaklar.

Oldukça sezgisel olan bu ikilinin ilişkisi oldukça yaratıcı ve hassas olacaktır. Bu ikili ya çevreleri tarafından kıskanılan bir çift olacak ya da en korkunç ikili olacaktır.

Yengeç erkeği ve Akrep kadını birlikteyken harika vakit geçireceklerdir çünkü ikisi de olgun ve hassastırlar. Oldukça yaratıcıdırlar ve zamanla ikisi de ilişkilerinin ne kadar ilerlediğini göreceklerdir. İkisi çok fazla konuşmadan bile birbirlerini anlayacaktır.

İkisinin de hem olumlu hem de olumsuz özellikleri aynıdır bu yüzden birbirlerini rahat bir şekilde anlayabileceklerdir. Oldukça empatik olan bu ikili bakışlarıyla bile birbirleriyle iletişim kurabilir.

Nazik ve ilgili olan Akrep kadını, Yengeç erkeğine tüm kalbiyle güvenecektir. Konuştukları konular ise oldukça derin olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç erkeği ilişkisine duygularıyla bağlı kalacaktır ancak Akrep kadını ise duygularını saklamayı tercih eder. Akrep kadını, Yengeç erkeğinin duygusal olmasını sevmeyecektir bu yüzden onu istediği kişiye dönüştürmeye çalışacaktır.

Akrepler dominant olmak isterler bu yüzden etraflarındaki her şeyi ve herkesi kontrol etmek isterler. Bu yüzden bu ikili de problemler yaşayabilir. İkisi de sahiplenicidir ve bu yüzden sürekli ilgi görmek isterler.

Yengeç erkeği ilişkisine güvenmeyebilir, bu yüzden Akrep kadını başlarda oldukça kızgın olabilir. Akrep kadınının şüpheleri Yengeç erkeğini incitir çünkü Yengeç erkeği kendisini partnerine adar ve onu aldatacak bir şey yapmaz.

Yengeç Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

İkisi de Su burcudur bu yüzden birçok ortak özellikleri vardır. Yengeç erkeği duygusaldır, Akrep kadını pratiktir. Akrep kadını duygularını ifade etme konusunda yetersiz kalabilir. Ayrıca Akrep kadını zaman zaman katı ve dik başlı olabilir bu da Yengeç erkeğini incitmesine neden olur.

Yengeç erkeğinin biraz daha sesini duyurmayı gerekmektedir yoksa Akrep kadınının oyuncağı olur. Yengeç erkeği olumsuz şeyleri Akrep kadınından saklamamalıdır yoksa ikisi de güzel olabilecek bir ilişkiyi yıkacaktır.

Akrep kadını ise Yengeç erkeğini daha sık desteklemelidir ve onun duygu değişimlerinde ona yardımcı olmalıdır. Aynı zamanda biraz da yardıma muhtaç görünmelidir çünkü Yengeç erkeği kahraman gibi hissetmeyi çok sever.