• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova erkeği ve Yengeç kadını tamamen farklı kişiliklere sahiptir bu yüzden bu ikili eğer gerçekten birlikte olmak istiyorsa çabalamaları gerekmektedir.

Bu ikilinin ilişkisi oldukça kötü değildir tabii ki, Kova erkeği ve Yengeç kadını sadece tutkularını canlı tutmaları gerekiyor ve birbirleri ile arkadaşlıktan çok sevgili bağı kurmaları gerekiyor.

İkisi de çok ilgilidir ve dünyayı daha iyi bir yer yapma gibi bir hayalleri vardır. Bu yüzden Kova erkeği ve Yengeç kadını hayırsever kurumlarla ilgilenecek ve sosyal dayanışma içerisinde olacaktır. Her ne kadar birbirlerinden farklı olsa da bu ikilinin cinsel yaşamları çok renklidir.

Yengeç kadını Zodyak’ın en derin düşünen burçlarından birisidir, Kova erkeği ise çok entellektüeldir. Yengeç kadınının iç güdüleri, Kova erkeğini etkileyecektir. İkisi de çok kararlıdır bu yüzden ortak bir hedef doğrultusunda ilerlerse birbirleriyle daha iyi anlaşabilirler.

Ayrıca Yengeç kadını ve Kova erkeği birbirlerine birçok şey öğretebilir. Örneğin; Yengeç kadını hassas ve duygusaldır, Kova erkeği ise mantıkçı ve rasyoneldir.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç kadını ve Kova erkeğinin dünyaya bakış açısı çok farklıdır. Yengeç kadını her şeyi abartabilir ve bu durumlarda Kova erkeği ile olan ilişkisi kırılma noktasına gelebilir. Yengeç kadını kendisini yalnız hissettiğinde oldukça nostaljik davranır ve sürekli olarak geçmişini hatırlar.

Ayrıca Yengeç kadını, Kova erkeğine çok fazla soru sorarak boğabilir. Ayrıca Yengeç kadını çok evcimendir fakat Kova erkeği ise sosyal ve dışa dönüktür bu yüzden ikili bu noktada çok tartışacaktır.

Kova Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Eğer Kova erkeği, Yengeç kadını ile birlikte olmak istiyorsa sürekli olarak ona duygusal destek sunmalı ve onu tatlı sözleri ile şımartmalıdır.

Eğer Yengeç kadını, Kova erkeği ile birlikte olmak istiyorsa çok korumacı olan tavrını kontrol altına almalıdır çünkü bu şekilde Kova erkeğini çok rahatsız edecektir.