• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Başak erkeği ve Terazi kadını arasındaki ilişki oldukça uyumlu ve dengeli olacaktır. Bu iki burç da oldukça konuşkan ve farklıdır bu yüzden birbirlerinin farkılılıklarına saygı duyacaklardır.

Bu çift konu aşk olduğunda ilişkiye yaklaşımı son derece pragmatiktir. Başak erkeği romantik ilişkinin en ince detayına kadar her şeyi görmek ve analiz etmek ister, Terazi kadını ise sadece eşitlik ister.

İkisi de ilişkilerinde aceleci değildir bu yüzden büyük ihtimalle Başak ve Terazi ikilisi sevgili olmadan önce arkadaş olacaktır. Arkadaşlıkları ile birlikte birbirlerine karşı gösterdikleri şefkat ve ilgi ile bu ikilinin ilişkisi aşka dönüşecektir.

İkisi de partneriyle çok ilgilenmek ister ve tüm dikkatlerini ona verir. Bu yüzden Başak erkeği ve Terazi kadınının ilişkisi çevresindekileri kıskandırabilir.

Bu ilişkiden çok fazla spontonelik ve heyecan beklemek doğru olmayacaktır. Onların ilişkisi daha çok sakin ve dengelidir. İkisi de birbirlerine karşı olan hisleri kolay bir şekilde dile getirebilir bu yüzden bu çift oldukça mutlu bir birliktelik yaşayabilir.

Olumsuz Özellikleri

Terazi kadınının kararsızlığı çoğu zaman Başak erkeğini kızdırabilir. Başak erkeği ise mükemmeliyetçi tavrı yüzünden daima gergin hisseder bu da Terazi kadınını daima endişeye sokabilir.

Ayrıca çok sık eleştiri yapan Başak erkeği, Terazi kadınını incitebilir. Bu yüzden karamsar olan Başak erkeği de Terazi kadınının ilişkiye değer vermediğini düşünebilir.

Başak Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

İlişki ne kadar çok ilerlerse Başak erkeğinin eleştirmesi de bir o kadar artar. Bu yüzden Başak erkeğinin mükemmeliyetçi olan davranışını daha aza indirgemesi gerekmektedir.

Sosyalleşmeyi seven Terazi kadını, evde vakit geçirmeyi seven Başak erkeği ile sık sık bu yüzden tartışabilir. Eğer Başak erkeği, Terazi kadını ile birlikte olmak istiyorsa ona tatlı iltifatlarda bulunmalıdır ayrıca kişisel sorular sormak da Terazi kadınının çok hoşuna gidecektir.

Terazi kadını ise daima Başak erkeğini konuşturacak bir şeyler bulmalıdır. İlk adımı Başak erkeğinden beklemek büyük bir yanlış olacaktır.