• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İki Akrep burcu eğer birlikteyse bu ilişki ya mükemmel ya da tam bir felaket olacaktır, yani bunun bir ortası yoktur! İkisi de yoğun bir şekilde yaşarlar ve yollarına taş koyan herkesten intikam alır.

Akrep kadını ve Akrep erkeği arasındaki ilişki çok kuvvetlidir. İkisi de kendisini çok sever ancak aynı zamanda başkalarını da derinden severler. Akrepler Zodyak’ın en yetenekli aşıklarıdır bu yüzden bu ikilinin özellikle cinsel yaşamı çok güzel olacaktır.

Akrepler çok hassastırlar ve bu yüzden zamanlarının çoğunu dışarıda geçirmek yerine evde geçirecektirler. Bu yüzden Akrep çiftimiz arkadaşlarıyla dışarı çıkmaktan çok arkadaşlarını eve davet edecektir.

Akrep erkeği ve Akrep kadınının yaşamı çok rahat ve kolay olacaktır bu ikilinin birbirlerini anlaması çok kolaydır çünkü ikisi de aynıdır. Bu çift birbirlerinin gözlerine bakarak neler hissettiğini anlayabilir.

Olumsuz Özellikleri

Akrep erkeği ve Akrep kadınının düşünme ve hareket etme şekli aynı olabilir ancak bu çiftin de anlaşamadığı birçok nokta vardır. Bunlardan birisi ikisinin de aşırı derecede kıskanç olmasıdır. Aynı zamanda bu çift o kadar çok gururludur ki asla kendilerinin haksız olduğunu kabullenmez.

Aynı zamanda çok kincidirler bu yüzden kırgınlıklarını kolay kolay atlatamazlar. Akrepler çok kontrolcüdür bu yüzden birbirlerine hükmetmeye çalışırlar ve bundan dolayı çok sık tartışırlar.

Akrep Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

Akrep kadını ve Akrep erkeği sık sık birbirlerine olan bağlılıklarını konuşmalıdır çünkü her defasında birbirleri için ne kadar önemli olduklarını fark edecektirler. Aynı zamanda ikisi de duygularını içinde tutar ve bir anda duygusal kriz yaşarlar.

Oldukça inatçı olan iki Akrep aynı zamanda çok inatçıdır. Eğer bu çift mutlu olmak istiyorsa zaman zaman birbirlerinin haklı olmasına izin vermelidir.

ETİKETLER