• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Deniz Can Aktaş Kimdir? Deniz Can Aktaş Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Kastamonu İnebolulu’dur. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini bitirdikten sonra. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümünü kazanmış ve bu bölümden mezun olmuştur. Aynı zamanda oyunculukla da ilgilinen Deniz Can Aktaş, İstanbul’a gelmiş ve eğitim almıştır. İlk kez 2015 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile deneyim kazanan Deniz Can Aktaş daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır ve Nerdesin Birader gibi yapımlarda da izleyici karşısına çıkmıştır. 2018 senesinde Avlu dizisinde yer almıştır. Deniz Can Aktaş asıl çıkışını ise 2019 senesinde Hafsanur Sancaktutan ile başrolünü paylaştığı Aşk Ağlatır dizisi ile yapmıştır. 2020 senesinde ise Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Barış karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

Oyunculuğu kadar yakışıklılığı ile de gözleri üzerine çeken Deniz Can Aktaş’ın burcu Aslan‘dır ancak doğum saati bilinmediği için yükselen burcu da bilinmemektedir.