• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Aslan erkeği ve Boğa kadını oldukça uyumlu bir çifttir. İkisinin de partnerinden beklentisi güven ve sadakattir. Bu iki burç birbirlerine aşık olduğunda sonsuza dek birbirini sevecektir.

İyi görünümlü, özgüven sahibi ve enerjik olan Aslan erkeği saniyeler içerisinde Boğa kadınının kalbini kazanacaktır. İkisi de ilişki konusunda oldukça ciddi ve şefkatlidir. Aslan erkeği eski moda romantik hareketler ile Boğa kadınını etkileyecektir.

Boğa kadını da oldukça gelenekçi olduğu için Aslan erkeğinin bu kurlarına karşı koyamayacaktır. Bu çift birlikte lüks yerlerde akşam yemeği yemeyi ve tatil yapmayı çok sever.

Boğa kadını oldukça ketum ve sessiz iken, Aslan erkeği ise bir o kadar gürültülü ve dışa dönüktür. Ve bu ikili bir çift olduğunda birbirlerine oldukça şefkatli davranacaktır. Aslan erkeği, Boğa kadınını güvende hissettirmek için her şeyi yapacaktır.

İkisi de birbirine saygı duyar. Boğa kadını ilişkisinde istikrar ve partnerinin ona bağlı olmasını ister.

Olumsuz Özellikleri

Boğa kadını ve Aslan erkeğinin zaman zaman anlaşması güç olabilir çünkü ikisi de çok dik başlı ve inatçıdır. Ayrıldıklarında tekrardan bir araya gelirler çünkü ikisi de birbirine karşı çok sadıktır ancak bu çok da iyi bir şey değildir.

Boğa kadını çok fazla tartışmalar içerisine girmeyi sevmez. Bu yüzden kimin haklı olup olmadığı söz konusu olduğunda ikisi de biraz daha ılımlı olmalıdır. Bir tartışma esnasında Boğa kadını geçmişteki tartışmaları da hatırlayabilir ve tekrardan bu olaylar yeniden gün yüzüne çıkabilir.

Aslan Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Aslan erkeği ve Boğa kadını ilişkisi oldukça uyumlu olabilir. Ancak Aslan erkeğinin daha az bencil olması Boğa kadınının ise daha az inatçı olması gerekmektedir.

Ayrıca Boğa kadını egosuna düşkün olan Aslan erkeğine sık sık iltifat etmesi ve daha az inatçı olması gerekmektedir. Eğer Aslan erkeği, Boğa kadınını etkilemek istiyorsa ilişkiyi ciddiye aldığını ve onunla evlenmek istediğini ona göstermelidir.