• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği ve Yengeç kadını çifti için sanki birbirleri için yaratılmış bir ikili denilebilir. İkisi de duygusaldır ve bu ikili ilk buluşmalarından itibaren uzun süreli bir ilişkiye başlamak isteyebilir çünkü ikisi de kendilerini bir ilişkiye adamak istemektedir.

Bu ikili birbirlerinin yanındayken kendilerini güvende hisseder. Yengeç kadını, Akrep erkeğinin mahremiyetine düşkünlüğünü anlar. Bu çiftin yaratıcı bir ortamda bulunmaları onları daha iyi yapacaktır.

Akrep erkeği ve Yengeç kadını birbirlerine karşı çekildiklerini hissedecektir bu yüzden ilişkileri de çok uyumlu olacaktır. Birlikteyken harika vakit geçirecektir bu iki birey de sanki yetişkin gibi davranmak zorunda kalan ergen genç gibidir bu yüzden ne olursa olsun ikisi de kalplerinin dediğini yapacaktır.

Oldukça duygusal olan Yengeç kadını hassastır ve diğer insanların nasıl hissettiğini sezebilir. Ayrıca oldukça kadınsı ve cazibeli olmasıyla da ünlüdür bu yüzden Akrep erkeği için oldukça iyi bir partner olacaktır.

Dışarıdan ne kadar soğuk görünse de Akrep erkeği de oldukça tutkulu ve aşk doludur, Akrep erkeği, Yengeç kadınının kibar ve iyileştirici tavrına karşı koyamayacaktır. Ayrıca Akrep erkeği de bir magnet gibidir, Yengeç kadını ona karşı gelemeyecektir.

Olumsuz Özellikleri

Hem Akrep erkeği hem de Yengeç kadını oldukça sahiplenicidir bu yüzden bu ikili arasında zaman zaman problemler çıkabilir. İkisi de kıskançtır ve daima birbirlerinin o an ne yaptığını bilmek ister. İkisi de kontrol delisidir.

Huysuz ve güvensiz olan Yengeç kadını, Akrep erkeğini bilmeden incitebilir. Akrep erkeği e çok şüphecidir bu yüzden Yengeç kadınının tavırlarından incinebilir.

İkisi de inatçıdır bundan dolayı oldukça ciddi kavgalar ve tartışmalar yapabilirler. Bu çift ne kadar çok kavga ederse o kadar çok ayrı düşecektir. İkisi de kararlıdır bu yüzden birbirlerini manipule etmeye çalışacaktırlar.

Akrep Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Akrep erkeği ve Yengeç kadını zaman zaman birbirlerini incitebilir çünkü ikisi de kontrol için savaşacaktır, özellikle hükmetmeyi seven Akrep erkeği ilişkinin kontrolünü elinde tutmak için her şeyi yapacaktır.

Eğer bu ikili birlikte olmak istiyorsa birbirlerine karşı daha yumuşak ve anlayışlı davranmaları gerekmektedir, birbirlerinin eksik olan taraflarına odaklanmamak onlar için çok iyi olacaktır.

Akrep erkeği kontrolü her eline aldığında Yengeç kadınının aşırı hassas olmaması ve her durumda ağlamaması gerekmektedir. Yengeç kadını kendisini savunmayı ve sesini duyurmayı öğrenmelidir.

Akrep erkeğinin ise partnerine karşı daha yumuşak sözler söylemesi gerekmektedir.