• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan erkeği ve Aslan kadınının tutkusu bir araya geldiğinde ortaya alevler çıkar! Bu çift birbirlerini delicesine sevecektir.

İkisinin de aynı tarzı ve davranışlardı vardır bu yüzden iki Aslan birlikte çok iyi anlaşacaktır. Ancak ikisinin de çok tutkulu olması ilişkilerini hem iyi hem de kötü anlamda etkileyebilir.

İki Aslan birlikteyken inanılmaz derecede romantik olurlar. Bu çift için en iyi akşam için birlikte yemek yemek ardından ise romantik bir film izlemektir. Onlar için imkansız diye bir şey yoktur çünkü bu çift birbirlerini sonsuza kadar destekler ve korur ayrıca nereye gitseler eğlenceyi yanlarında götürürler.

Aslan kadını, Aslan erkeğinin iltifatları karşısında ne yapacağını bilemez ve ona anında tutulur. Eğer birisi Aslan kadınına saygı ve sevgi sunarsa Aslan kadını da ona dünyaları sunar.

İkisi de birbirlerine karşı çok sadık olacaktır. İkisi de çok iyi vakit geçirecek ve paralarını en güzel şeylere harcayacaktırlar. İkisi de çalışkan olduğu için finansal gelirleri de sabit olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Hem Aslan erkeği ve Aslan kadını ilgi merkezinde olmak ister bu yüzden bu çift zaman zaman çatışmalar yaşayabilirler. Bir Aslan asla bir başkasının spot ışıkları altında olmasına katlanamaz.

Ayrıca ikisi de lider olmak ister bu yüzden hangisinin patron olacağına karar vermeleri oldukça zor olacaktır. İkisi de haklı olanın kendisi olduğunu düşünür bu yüzden birbirlerinin fikirlerini önemseyebilirler ve bu da ilişkilerine zarar verir.

Rekabetçi olan Aslan çifti ego çatışmaları ile karşılaşabilir ve kendilerinden ödün vermek istemeyebilirler çünkü onlar bir başkasının kendisinden daha üstün ya da daha haklı olduğunu kabullenmek istemezler.

Aslan Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

İkisi de ilişkiyi yönetmek ister bu yüzden sık sık sorun yaşayabilirler. Aslan kadını kendisini itaatkar hissetmekten çok rahatsız duyar bu yüzden Aslan erkeğinin zaman zaman ilişkideki kontrolü ona vermesine izin vermesi gerekmektedir.

İkisi de birbirlerini iltifatlara boğduğu sürece Aslan erkeği ve Aslan kadını birlikteliği evlilikle sonuçlanacaktır.

ETİKETLER