• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Yay erkeği ve Boğa kadını ilişkisi oldukça zor olabilir çünkü ikisi tamamen farklı karakterler. Ancak ikisi de çabuk pes etmez bu yüzden eğer çabalarlarsa gerçekten bu ilişkiyi yürütebilirler.

Yay erkeği çok coşkulu bir burçtur, Boğa kadını ise daima gelecek odaklıdır. Yay erkeği, Boğa kadınının ciddiyetini fark ettiğinde ve kendinden emin olduğunda ilişkilerini ciddi yapmak isteyecektir.

Yay erkeği ve Boğa kadınının cinsel yaşamları da renklidir. Çok fazla farklılıklarına rağmen bu ikili oldukça şehvetli anlar yaşayacaktırlar.

Bu çift Zodyak’ın en romantik çiftleri arasında yer almasalar da birbirlerine değer vereceklerdir. Yay erkeği, sevgilisi ile arkadaş gibi olmayı sever bu yüzden romantizmle arası pek yoktur

Yay erkeğinin birisiyle romantik bir bağ kurması bile çok zordur ancak Boğa kadını, Yay erkeğinin bu bakış açısını zamanla değiştirecektir.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği ve Boğa kadının birbirinden çok farklı iki karakterdir bu yüzden bu ikilinin ilişkisinin evlilikle sonuçlanması çok zordur.

Aslında onlarda birbirlerinin hiçbir ortak noktası olmadığını biliyor bu yüzden çok sık tartışmaları çok doğaldır. O kadar farklılar ki daima tartışma içindedirler. Boğa kadını için aile çok önemlidir bu yüzden daima onlarla birlikte olmak isteyebilir.

Yay erkeği maddiyata pek önem vermez ve savurgan olabilir, Boğa kadını ise tam tersidir. Gelecek için yatırım yapmayı seven Boğa kadını, Yay erkeğinin bu tutumundan hiç hoşlanmaz.

Yay erkeği kendisini topluluk içinde baskın bir şekilde ifade etmeyi sever ve Boğa kadını zamanla Yay erkeğinin önerilerinden ve emirlerinden sıkılacaktır. Yay erkeği ise rutin bir düzene sahip olan Boğa kadınını zamanla çok sıkıcı bulacaktır.

Yay Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Eğer Boğa kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa daha fazla eğlenceli yönünü ortaya çıkarmalı ve dışarıda bir şeyler yapmalıdır. Çok ciddi olmak Yay erkeğine göre değildir. Yay erkeği pozitif insanların yanında durmak ister. Bu yüzden Boğa kadınını daha tutkulu ve ateşli olması gerekmektedir.

Eğer Yay erkeği, Boğa kadınıyla birlikte olmak istiyorsa aşırı maceraperest olan kişiliğini biraz örtmeli ve daha düzenli olmalıdır.