• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i İkizler Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter’i İkizler burcunda olan kişiler meraklı, hareketli ve bir anda aklından milyonlarca fikir geçen kişilerdir.

Mümkün olduğu kadar çok bilgi edinmek isterler, diğer kıtadaki insanlarla etkileşim içerisine girmek ve farklı yerler gezmek isterler. Aynı zamanda kitap okumayı çok severler özellikle felsefe ve kültür hakkında kitaplar okumaya bayılırlar.

Tarzı: Sosyal ve meraklı
Özellikleri: Çok yönlü, zeki ve hareketli
Zayıflıkları: Çabuk sıkılması ve gürültülü olması
Tavsiye: Önemli kararlar hakkında kendine eziyet etme
Ünlüler: Grace Kelly, Oprah Winfrey, Salman Khan, J.K. Rowling.

Oldukça kabiliyetli ve beceriklidirler. Harika yazar, öğretmen ya da tarihçi olabilirler. Yay burcunun yöneticisi olan Jüpiter İkizler’de yani karşıt burcundadır. Bu yüzden dikkatli olmalılar çünkü onlar daha fazla çalışmalı, daha kararlı olmalı ve risk almaya açık olmalıdırlar.

Rahat, uysal ve oldukça meraklıdırlar. İlginç sohbetler onun ilgisini çekerler. Dinlemeyi ve konuşmayı bilen kişilerdir. İnsanlar hakkında daha fazla şeyler öğrenmek isterler. Hoşsohbet oldukları için insanlar onunla birlikte olmaktan keyif alırlar. Ayrıca herkesi etkileyen eşsiz bir büyüleri vardır.

Para konusunda ise oldukça şanslı ve kararlıdırlar. Ancak birikim yapma konusunda kötü olabilirler çünkü oldukça cömerttirler. Entellektüeldirler ve politika hakkında ateşli tartışmalara girmekten çok hoşlanırlar. Bir olaya farklı yönlerden bakabilme yetenekleri vardır bu da onları açık fikirli ve uysal bir kişilik yapmaktadır.

ETİKETLER