• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İkizler erkeği ve Yengeç kadını birbirlerini ilk gördükleri anda bir etkileşim hissederler. Ancak İkizler erkeği çok yoğun olduğu için çoğu zaman Yengeç kadınının güven ve duygusal ihtiyaçlarını karşılayamayabilir.

İkizler erkeği, Yengeç kadınını zaman zaman muhtaç ve yapışkan olarak görebilir, Yengeç kadını ise İkizler erkeğini ise oldukça maceraperest birisi olarak tanımlar. İkisinin etkileşimi ise benzerliklerine dayalı olmaz bu yüzden eğer bir çift olmak istiyorlarsa birbirlerini gerçekten çok sevmeliler.

Birisi mantıklı diğer ise hayalperesttir. İkizler erkeği oldukça rasyoneldir ve kendisini entellektüel olarak daima geliştirmek ister. Yengeç kadını ise oldukça duygusaldır ve ne yaparsa yapsın hep içinin rahat olmasını ister.

İçgüdüler ve sezgiler Yengeç kadını için oldukça önemlidir. Mantıklı olmaya çalıştığında ise kararlarından oldukça şüphelenmeye başlar.

İkizler erkeği istediği zaman romantik olabilen bir erkek bu yüzden Yengeç kadını asla ona karşı koyamaz. Ruh hali sürekli değişen Yengeç kadınını, İkizler erkeği çok iyi anlayacaktır. Eğer Yengeç kadını, İkizler erkeğinden sürekli bir şeyler istemezse, İkizler erkeği ona tüm sevgisini ve ilgisini verecektir.

Olumsuz Özellikleri

İlk başlarda Yengeç kadını, İkizler erkeğine güvenmeyebilir bu yüzden bu ilişkinin yürüyebilmesi için iki tarafın da çok çabalaması gerekir.

Yengeç kadını çok değişkendir ve sezgilerine göre hareket eder. İkizler erkeği çok değişken olduğu için Yengeç kadını onu tanıyamadığını düşünebilir.

Yengeçler aileye ve rahat bir evin her şeyden daha anlamlı olduğunu düşünür. Yengeç kadını, sevdiği adam için her şeyi yapacak ve kendisini daima feda edecektir. Dışarıdan ne kadar sert görünse de içten aslında oldukça sıcak ve yumuşak bir kadındır.

İkisinin de değerleri ve ihtiyaçları farklıdır bu yüzden pek uyumlu bir çift değildirler. Yengeç kadını, partnerinden sadık ve istikrarlı olmasını ister. İkizler erkeği ise rutinden nefret eder ve daima değişim ister.

İkizler Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Yengeç kadını ve İkizler erkeği birbirlerini her şeyde destekleyen arkadaşlar olabilir. Ancak romantik ilişkilerinde ise ikisi de oldukça farklı olabilir. Eğer ikisi bir çift olmak istiyorsa davranışlarını kontrol etmeleri gerekmektedir.

Rutini sevmeyen İkizler erkeğini Yengeç kadını iyi anlamalı ve onu serbest bırakmalı. İkisi de zaman zaman ani öfkelenme nöbetleri geçirebilir. Eğer ikisi de birbirine karşı sinirli olmak istemiyorsa birbirlerine biraz alan ve özgürlük vermeli.

İkizler erkeği, Yengeç kadınının duygularını, inişlerini ve çıkışlarını anlamlı. Eğer İkizler erkeği ona ilgi gösterirse, Yengeç kadını oldukça sevecen olacaktır.