• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Koç burcu erkeğinin enerjisi mutlaka İkizler burcu kadınını etkileyecektir. Koç erkeği dürtücü iken İkizler kadını ise algısal ve gezgindir. Ateş ve Havanın birleşimi onlar için oldukça özel olacaktır.

Koç erkeği, İkizler kadınının hilekar olduğunu düşünebilir. Ancak İkizler kadını sözcükleriyle Koç erkeğini etkilemeyi bilecektir. Koç erkeği fethetmeli ve İkizler kadını da yaratıcı fikirleri sayesinde Koç erkeğini daima bu şekilde hissettirmeyi başarır.

İlişkilerinin uzun sürmesi için tüm şanslar var. İkisinin bitmek bilmeyen hedefleri var bu yüzden onlar birbirlerini çok iyi anlamaktadırlar. İkisi de bağımsız olmak istiyorlar. İkisi de özgürlük için birbirlerini destekleyeceklerdir. İkinin de macera arayışı oldukça faydalı olacaktır.

Mutlu bir çifttirler ve sevgilerini herkesin gözü önünde gösterirler. İnsanlar onları izlemekten keyif alır.

Olumsuz Özellikleri

Koç erkeğinin aşırı kıskanç tavırları, İkizler kadınını kaybetmesini sağlayabilir. İkizler kadını daha çok kaygısız ve esnektir. Aslında ikisi de oldukça yüzeyseldir ve birbirlerine çok zor güvenirler.

İkizler kadını yaşamı deneyimlemek ister ve bu tutum Koç erkeğini deli edebilir. Koç erkeğinin sahiplenici tavırlarından sıkılan İkizler kadını, Koç erkeğine bağlı ve sadık olduğunu kanıtlamalı.

Koç erkeği egoist ve bazen agresif olabilir. Bu yüzden İkizler kadınını kaybedeceği endişesi içine girer.

Koç Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

İkizler kadını ve Koç erkeği inanılmaz bir çift olabilir. İkisi de farklı tartışmalardan hoşlanır ve birbirlerine meydan okumayı sever. Onlar için yaşam maceradan başka bir şey değildir.

Kavga etmeye başladıklarında her şeyin suyu ısınacaktır ancak eninde sonunda uzlaşmaya varacaklardır. İkizler kadınının harika iletişim becerileri vardır bu yüzden Koç erkeğini kontrol edebilir. Koç erkeği, İkizler kadınına sık sık iltifat etmeli çünkü İkizler kadını takdir edilmeyi sever.

ETİKETLER