• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak burcu erkeği ve Koç burcu kadını birbirlerinden büyülenecektir. İkisi de çok farklıdır ancak bu çift birbirlerinden çok şey öğrenir. Örneğin; Koç kadını, Oğlak erkeğinden daha fazla sabırlı ve gerçekçi olması gerektiğini öğrenirken, Oğlak erkeği de Koç kadınından daha fazla cesur olması gerektiğini öğrenir.

İkisi de kendi çizgileri içerisinde oldukça iddialı davranır. Koç kadını, Oğlak erkeğinin sakin kişiliğinden çok etkilenecektir. Oğlak erkeği çok kararlı birisidir ve kariyer odaklıdır bu yüzden aşka olan yaklaşımı da biraz ciddidir.

Koç kadını ise bir çocuk gibi masum ve neşelidir bu yüzden Oğlak erkeğinin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Koç kadınının dikkatsizlikleri Oğlak erkeği için çok eğlenceli olacaktır ve onu ilgi merkezine alacaktır. Ayrıca Oğlak erkeği, Koç kadınının güçlü ve bağımsız olan kişiliğini takdir edecektir.

Bu çift birlikteliklerini göstermeyi çok sevmez özellikle Oğlak erkeği bu konuda çok dikkatli olacaktır. İkisi de kararlı bir yapıya sahiptir bu yüzden birbirlerine ne olursa olsun destekleyeceklerdir.

Olumsuz Özellikleri

Oğlak burcu erkeği duygularını kolay kolay göstermeyi sevmez, Koç kadını ise dürüst ve açık sözlüdür. Bu yüzden Oğlak erkeğinin çok fazla soğuk olması Koç kadınını ilişkiden soğutabilir.

İkisi de bencildir ve bu yüzden çok fazla tartışabilirler. İkisi de çok farklı bir karakterdir bu yüzden birbirlerini anlamada çok zorluk çekeceklerdir. Oğlak erkeğinin çok fazla pratik ve dikkatli olması Koç kadınına zaman zaman sıkıcı gelebilir.

Ayrıca Koç kadınının savurgan kişiliği maddiyata önem veren Oğlak erkeğinin sinirini bozabilir.

Oğlak Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Eğer Koç kadını, Oğlak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa ilk adımı atan o olmalıdır. Ayrıca bu çift birbirlerinin eksik yanlarına değil ortak özelliklerine odaklanmalıdır.

Ayrıca çok fazla agresif olan Koç kadını sert tavırlarına ara vermelidir. Oğlak erkeği ise kendi fikirlerini ve duygularını daha çok dile getirmelidir.