• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Sekizinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Ay‘ı sekizinci evde yer alan kişiler değişim gibi konularla oldukça ilgilidir. Bu kişiler romantik anlamda huzurlarını bulamazlar ve eğlenmek için daima yeni bir partner arayışında olabilirler. Ay’ın konumu bu kişileri duygusal anlamda oldukça istikrarsız yapabilir.

Onların sürekli olarak sarılmaya ve iyileşmeye ihtiyacı vardır. Diğer insanların sürekli onlarla ilgilenmesini isterler. Bu yerleşime sahip olan kişiler insanlarla derin bir bağ kurar. Eğer bu yeteneklerini fark ederlerse partneri ile oluşturacağı samimiyet daha fa fazla olabilir.

Güçlü yanları: Tensel, yaratıcı ve açık sözlü
Olumsuz özellikleri: Saldırgan ve kontrolcü
Tavsiye: Kendini attığın risklere dikkat et.
Ünlüler: Cristiano Ronaldo, Nicki Minaj, Orlando Bloom, Zac Efron.

Ay’ı sekizinci evde olan kişiler aynı zamanda sahiplenici ve kıskanç tavırları da ünlüdür. Özellikle romantik ilişkilerinde partnerlerine “Neredeydin?” ya da “Başka kim oradaydı?” gibi sorular sorarak onları boğabilir. Bu kişiler aynı zamanda kendileri ile çelişmektedir çünkü bir yanları birisine bağlanmak isterken diğer yanları ise kimseye güvenmek istemez.

Yakınlarının ne hissettiklerini anlayan bu kişiler aynı zamanda tabu, ökült gibi konularla ilgilenmeyi severler. Bu kişilerin diğer insanlara bağlanması çok kolaydır çünkü oldukça yoğun ve derin bir kişilikleri vardır. Ayrıca reddedildiklerinde ya da birisini kaybettiklerinde derinden incinirler.

Bu kişilerin çocukluk yıllarında aile baskısı ile birçok şeyi yapamaması ön planda olabilir. Bu kişiler birisini sevdiklerinde o kişiye tüm kalplerini ve ruhlarını verirler. Sevdikleri kişilerin yaşamlarında ana destek olmak isterler. Ayrıca Ay’ı sekizinci evde olan kişiler annelerin kişilik özelliklerini almış olabilir.

Geçmişte yaşadığı acılı anılarını saklamak isterler. Ve bu özelliklerinden dolayı bazen son derece nefret dolu, kıskanç ve depresif olabilirler. Kendi paralarını kazanmak ve iyi bir hayat yaşamak onlar için önemlidir. Kendi hayatlarını kontrol ettikleri gibi başkasının da hayatını kontrol etmek isteyebilirler.

Zaman zaman melankolik hissedebilirler ve böyle olduklarında alışveriş yapmak ve para harcamak bu kişilere ilaç gibi gelir.

ETİKETLER