• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Alp Navruz Kimdir? Alp Navruz Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlü oyuncu Alp Navruz, TRT 1 kanalında yayınlanan Elimi Bırakma dizinde canlandırdığı Cenk Çelen karakteri ile yıldızı parladı.

Ünlü oyuncu 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya geldi. Sahneye olan ilgisi genç yaşlarda vardı. Oyunculuğu ilk olarak ilkokulda okuyorken kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başladı. İlerleyen senelerde ünlü isimlerden de eğitim almayı ihmal etmedi. Bunlar Altan Erekli ve Cihan Ünal gibi usta isimlerdi. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesinde aldı. Buradan Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Sadece oyunculukla ilgilenmeyen Navruz, aynı zamanda modellikte yapmaktadır. Boş zamanlarında yüzme ve okçuluk sporlarıyla ilgilenen Navruz, aynı zamanda yazı yazmayı da çok sevmektedir.

Profesyonel kariyerine Ceberrut filmiyle başladı. Daha sonrasında ilk dizisi olan Arkadaşlar İyidir’de Berke karakterine hayat verdi. 2017 senesinde Star TV’de yayınlanan başrollerde Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul gibi ünlü isimler bulunan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakteri ile kendine yer buldu.

Alp Navruz’un burcu Kova‘dır ancak yükselen burcunu doğum saatini bilmediğimiz için bilemiyoruz.