• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı Dördüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay‘ı dördüncü evde olan kişiler Ay burcunun etkisini daha çok hisseder çünkü bu konumda Ay gezegeni evinde yer almaktadır. Bu kişiler oldukça melankoliktir ve evlerine bağlıdır bundan dolayı Yengeç burçlarına benzeyebilirler.

Bu kişiler genç yaşlarından itibaren sık sık ruh hali değiştirirler. Bu kişilerin yaşamlarındaki baba figürü oldukça etkindir. Ay’ı bu eve yerleşen kişiler tek bir yerde olmayı sevmezler. Deniz, nehir gibi suyun olduğu yerlerde yaşamak isterler.

Güçlü yanları: Yetenekli, komik ve ilgili
Olumsuz özellikleri: Duygusal ve fazla nostaljik
Tavsiye: Önceliklerini belirle böylelikle kendini bunalmış hissetmezsin.
Ünlüler: Kim Kardashian, Shakira, Emma Watson, Prince Harry.

Bu kişiler evlerine ve ailelerine önem verirler ve daima duygusal açıdan kendilerini güvende hissetmek isterler. Babaları ile derin bir bağları olabilir ve büyüdükleri yerlere derin bir bağ kurar.

Oldukça vatanseverdirler bu kişilerin sabit bir ruh halinde olmaya ve doğup büyüdükleri yerleri sevmeye ihtiyaçları vardır. Bu kişiler tarih ve arkeoloji dallarında meslekler seçebilir. Çocukluk döneminde ailesi ile arasındaki ilişki bu kişi için büyük bir önem taşımıştır.

Bu kişiler çevrelerindeki kişiler tarafından değişken ve güvenilmez olarak tanımlayabilir. Ay, anneyi temsil eder ve bu yüzden büyük bir kadın etkisi altındadırlar. Ayrıca Ay’ı dördüncü evde yer alan kişilere kadın bir akrabası tarafından büyük bir miras kalabilir.

Bu kişilerin tüm duyguları ve sevgileri evlerine ve ailelerine odaklıdır. Eğer onların sevdiği kişileri sevmezseniz bu kişilerle anlaşamazsınız. Çok sadık ve derin bir kişilikleri vardır.

Ay’ı dördüncü evde olan kişiler ayrıca romantik ilişkilerde partnerlerine büyük bir ilgi gösterir. Onların problemleriyle annesi gibi ilgilenir ve onlara destek olur.

Sezgileri çok güçlüdür ve bundan dolayı sevdiği insanların neler istediğini anlayabilir ve duygusal bir bakış açısına sahip olabilir.