• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Akrep Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 2,29 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Akrep burcunda olan kişiler oldukça manipule edici ve gizemlidir. Onlar harika birer dedektif ve psikolog’tur çünkü onlar insanlar hakkında her şey öğrenebilirler.

Diğer insanların zayıflıklarını belirlemekte ustadırlar. Kelimeleri ile sert olabilirler ve insanları incitebilirler. Eğer onlara yamuk yaparsanız mutlaka intikamını alacaklardır.

Tarzı: Sert ve sezgisel
Özellikleri: Algısal, kuşkucu ve araştırmacı
Olumsuz özellikleri: Biraz fazla yoğun olması ve bazı insanlara karşı sözünü esirgememesi
Öneri: Olayları olduğu gibi anlatırken manipulasyonlardan kaçın.
Ünlüleri: Katy Perry, Kim Kardashian, Mahatma Gandhi, John Lennon, Grace Kelly.

Oldukça gözlemcidirler ve onlar her şeyi bilmek isterler. Derin ve keskin bir zihinleri vardır ve her tür yapboz parçasını birleştirebilir. Yaşamı hep çok ciddiye alır ve problemleri herkesten daha fazla düşünür.

Oldukça şüphecidirler ve gerçeğin ötesini görebilirler. Diğer insanlarla kolay bir şekilde samimi olabilirler. Özellikle hassas ve yüzeysel olanlarla. Diğer insanların sırlarını öğrenmek için tabulaşmış konular hakkında konuşurlar.

Acımasız bir şekilde dürüsttürler ve çoğu zaman pek konuşkan olmayabilirler. İnsanları acıtsın ya da acıtmasın daima gerçeği söylerler. Kendileri hakkında çok fazla konuşmayı sevmezler onlar daha çok diğer insanlar hakkında bir şeyler öğrenmek ve keşfetmek isterler.

ETİKETLER