• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Akrep Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Başak erkeği ve Akrep kadını ilişkisi oldukça ilginç olabilir. Bu iki burç da insanlara kolay kolay güvenmezler bu yüzden bu çift birlikteyken kendilerini güvende hissederler.

Başak erkeği pratiktir ve mantığı ile hareket eder, Akrep kadını ise duygularına göre hareket eder. Ancak yine de bu ikili birlikte olmak için bir yol bulurlar ve birbirlerine karşı bir çekim hissederler.

Akrep kadını, Başak erkeğinin pratik olmasını takdir edecektir. Yarınını bile planlayan Başak erkeği, yalnız zaman geçirmeye ihtiyacı olan Akrep kadını ile birlikteyken oldukça iyi anlaşacaktır.

Birbirlerinin karanlık sırlarını ve saklı kalan özellikleri ile birlikte bu ikili oldukça mutlu olacaktır. Başak erkeğinin sezgileri, Akrep kadınının neye ihtiyacı olduğu doğrultusunda çalışacak ve onu mutlu edecektir.

Sosyal anlamda ise bu ikili kalabalık barlarda vakit geçirmektense yalnız kalmayı tercih ederler. Bu çift birbirlerine karşı destekleyici davrandıkları sürece her şeyin üstesinden gelecektir.

Olumsuz Özellikleri

Yoğun ve tutkulu olan Akrep kadını eğer partnerinde ilginç bir şey olmadığını hissederse ilişkiden sıkılacaktır. Başak erkeği ise fazla analitikçi olmasından dolayı Akrep kadını tarafından çekilmez bulunabilir. Başak erkeğinin çok karamsar tavrı ise Akrep kadınını boğabilir.

Ayrıca oldukça şüpheci olan Akrep kadını, Başak erkeğinin anlamsız ifadelerinden şüphelenebilir. İkisi de gerçek duygularını açıklamaz bu da onları oldukça ketum yapar.

Ayrıca Akrep kadınının sık sık ruh hali değişir bu da Başak erkeğini sinirlendirebilir. Başak erkeği inatçıdır, Akrep kadını ise kontrolcü bu yüzden ikisi de taviz vermelidir.

Başak Erkeği ve Akrep Kadınına Tavsiye

İkisi de bir an durup bu durumun onları nereye götürdüğünü çözmeleri lazım. Eğer ikisi de birbirleriyle yeterince ilgilenirse hiçbir sorun kalmayacaktır. Eğer Akrep kadını, Başak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa kadınlığını kullanmalı ve onu baştan çıkarmalıdır.