• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Yengeç kadınını birlikte olması oldukça avantajlıdır. Yengeç erkeği enerjisini Yengeç kadınınkinden daha farklı kullansa da ikisi de birbirlerini çok düşünür.

Su grubuna ait olan Yengeç burçları oldukça hassastır ve karşısındaki insana çok değer verir. Bu yüzden onlar çevresindeki kişilere nasıl hissettiklerini sormadan onları kolay bir şekilde anlayabilir.

Duygusal olan Yengeç burçları dünyayı kalplerinden anlayacaktır. Bu yüzden onları tanımak oldukça zor olabilir. Yengeç burcu çifti birbirlerinin duygusal durumlarını ve hislerini rahatlıkla anlayabilecektir.

İkisi de güvenmek ister bu yüzden Yengeç erkeği ve kadını tanıştıkları ilk andan itibaren birbirlerinin en yakın arkadaşı olabilir ve arkadaşlık daha sonra derin bir ilişkiye dönüşebilir.

İki Yengeç arasındaki ilişki oldukça yoğun olacaktır. İkisi de birbirine bağlanır bağlanmaz sonsuza kadar birlikte olmak isteyecektir. İkisinin arasındaki ilişki oldukça içgüdüsel olduğunu söyleyebiliriz.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç erkeği ve Yengeç kadını her ne kadar aynı duyguları paylaşsa da aynı zamanda birbirleriyle çelişebilirler de. İkisi de oldukça huysuzdur ve öfke nöbetleri geçirdiklerinde depresyona girerler.

Kavga ettiklerinde ise ikisi de kurbanı oynarlar ve bu da ikisinin birbirlerine ona güvenini yitirmesine neden olabilir. İkisi de melankolik olduğu zaman problemler ortaya çıkmaya başlar.

Yengeçler oldukça hassastır ve yeterli derecede sevilmediklerinde düşündüklerinde oldukça kötü hissederler böylece Yengeçlerin savaşı başlar.

Yengeç Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

İki Yengeç de birbirine karşı oldukça sadık ve kibar davranacaktır ancak ikisi de birbirine daha fazla güven vermelidir. İkisi de birbirlerinin duygularına saygı göstermeli. İkisinden beri depresif ya da üzgün hissettiğinde diğeri işleri yoluna sokmaya çalışmalıdır.

Özellikle Yengeç kadını çok ağlar ve bu yüzden partneri tarafından desteklenmeye ve dinlenilmeye ihtiyacı olur. Ancak Yengeç erkeği de kendi hislerine yoğunlaştığında onu zaman zaman ihmal edebilir.

Yengeç erkeği ve Yengeç kadını ilişkisinin yürümesi için ikisinin de sabırlı olması gerekmektedir ve birbirlerinin duygularını dile getirmelidir.