• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Terazi Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Terazi erkeği ve Boğa kadını arasındaki ilişkinin temeli güzelliğe dayalı olacaktır çünkü ikisinin de yönetici gezegeni Venüs’tür.

Bu ilişki ya yoğun bir aşk ya da yoğun bir nefret ilişkisi olacaktır çünkü ikisi de duyguları konusunda aşırı samimidir. Terazi erkeği ve Boğa kadınının birbirlerine karşı çok güçlü duyguları olabilir ve birlikte çok zaman geçirmek isteyebilirler.

Bu ikilinin de birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. Bu da onları sevgiliyken çok mutlu bir çift yapacaktır ve birbirlerinden kolay kolay kopamayacaktır.

Venüs tarafından yönetilen bu iki burç da güzel ve keyif veren her şeye büyük yakınlık duyacaktır. Boğa kadını, Terazi erkeğinden daha içe dönüktür. Terazi erkeği her şey hakkında konuşabilir ve bununla birlikte karşısındaki kişiden daima onaylanmak ister, Boğa kadını ise oldukça inatçıdır ve fikirlerini asla değiştirmez.

Ancak yine de Terazi erkeği cazibesiyle yine de Boğa kadınından istediğini almasını bilecektir. Teraziler bir ilişki içerisindeyken romantik jestler yapmaktan hoşlanırlar. Bu yüzden Boğa kadını daima romantik bir sürprize kendisini hatırlamalıdır.

İkisi de para harcamayı ve lüks, pahalı şeyler almayı çok sever bu yüzden finansal anlamda da oldukça anlaşacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Boğa kadını ve Terazi erkeğinin farklı olan birçok özelliği vardır bu yüzden ikisi de bunun üzerinde çalışmalıdır. Boğa kadını yavaş ve sakindir, Terazi erkeği ise daha enerjiktir bir fikirden diğerine atlayabilir.

Her ne kadar bu iki burç da tartışmaları sevmese ani patlamalar yaşayabilirler ve öfkeleriyle birbirlerini şaşırtabilirler. Ayrıca Terazi erkeği ilişkiden sıkıldığı anda başka kadınlarla flörtleşebilir bu da Boğa kadınını aşırı kıskanç birisi yapacaktır çünkü o sahiplenici bir sevgilidir.

Boğalar çabuk yorulur bu yüzden Terazi erkeğinin sürekli anlattığı şeyleri dinlemekten sıkılacaktır.

Terazi Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Bu ilişkide en çok olması gereken şey iki tarafın da birbirine karşı anlayışlı davranmasıdır. Eğer bu çift birbirlerinin zayıf noktalarına değil de güçlü noktalarına odaklanırsa oldukça mutlu olabilirler.

Boğa kadını, Terazi erkeğinin ilişkiye adanmasını beklerken oldukça sabırlı olmalı. Terazi erkeği bir anda mükemmel kadını bulduğuna inanamaz çünkü çok kararsızdır bu yüzden ona biraz zaman vermesi gerekmektedir.

Ancak bununla birlikte eğer Terazi erkeği, Boğa kadınıyla birlikte olmak istiyorsa ona olan bağlılığını ispatlamalıdır. Ayrıca onu kafasında kurduğu ilişki testlerinden birisine tabi tutmamalıdır.