• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Kova Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Satürn‘ü Kova burcunda olan kişiler gerçek yaşama pratik olarak bakarlar ve kendileri için daha iyi bir gelecek kurmak isterler. Onların sınırsız bir enerjileri ve iyi derecede organizasyon becerileri vardır.

Kişilerarası becerileri konularında kendilerini geliştirmesi gerekiyor. Empati becerileri oldukça azdır, diğer insanların motivasyonlarını anlamada zorluk çekebilirler.

Tarzı: Güçlü ve becerikli
Özellikleri: Pratik, sessiz ve çalışkan
Zayıflıkları: Her şeyi olduğundan daha da karışık hale getirmsi, aşırı uçlarda ve yalnız olması
Tavsiye: Birazcık romantizm seni rahatlatacak.
Ünlüler: Jodie Foster, Elvis Presley, Monica Bellucci, Miley Cyrus, Mozart, Whitney Houston.

Toplum içerisinde insanlar içerisinde yaşamak, onlarla etkileşim içerisinde olmak zorundadırlar. Mantıklı ve analitiktirler, oldukça bilimsel bir zihinleri vardır ve bu yüzden problemleri çok kısa bir süre içerisinde çözebilirler.

Fakat ne kadar çok bilimsel ve mantıklı bir zihinleri olursa olsun, gelecek onlar için fazla bir potansiyel sağlayamayabilir çünkü onlar dünyayı aptallık, cehalet ve yüzeysellikle kaplı olarak görmektedir.

Ne kadar çok korkunç bir durumla karşılaşırsa karşılaşsın her şeyin üstesinden gelebilirler, onlar yıkılsa bile küllerinden yeniden doğarlar.

Onlar dünya barışını hayal etmek yerine, sistematik zihinlerini ve içsel gücünü kullanarak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmeyi seçeler.

ETİKETLER