• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Boğa Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter‘i Boğa burcunda olan kişiler oldukça sensüel ve lüksü çok seven kişilerdir. Onlar yaşamdaki güzel şeyleri öğrenmeyi severler. En eskiden en son teknolojiye kadar her şeyi bilmek isterler.

Pahalı yemeklere ya da sanat dalı altında birçok şeye ilgi duyarlar. Evlerine ve ailelerine çok bağlıdırlar. Kendini güvende hissetmeyi severler.

Tarzı: Vazgeçmeyen ve eğlendirici
Özellikleri: Sabırlı, yardımsever ve pratik
Zayıflıkları: Materyalist olması ve değişime karşı gelmesi
Tavsiye: Gereksiz endişelerinden dolayı önüne kişisel engeller koyma.
Ünlüler: Keanu Reeves, Shakira, Mahatma Gandhi, Monica Bellucci, John Lennon.

Görev analyışları çok gelişmiştir ve diğer insanların da sorumluluklarını yerine getirmesini isterler. Daima kendilerine verilen işleri bitirirler. Kendilerine bir hedef belirledikleri zaman onu başarmak için her yolu deneyeceklerdir. Çok fazla büyük riskler almayı sevmezler ancak onlar kararllı ve sabırlı olmaları ile ünlüdürler.

Başarmak istedikleri zaman yavaş yavaş adım adım ilerlemek isterler. Güçlü iradeleri vardır ve finansal anlamda şanslıdırlar bu yüzden daima stabil bir gelirleri olur.

Ne yaptığına ve ne kadar harcama yaptığına çok dikkat gösterir. Geleceğe dair yatırımlarla ilgilenirler. Materyalisttirler ve güzel olan şeylere sahip olmak isterler. Duyu organlarına hitap eden şeyler onlar için önemlidir. İyi yemek, tutkulu bir seks ve pahalı kıyafetler onların ilgisini çeker.

Sanatsal aktivitelerle ilgilenmeyi severler. Aynı zamanda yemek yapmak, tasarım gibi işlerle meşgul olabilirler. Yeteneklerinden de para kazanabilirler.

ETİKETLER