• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Terazi Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı Terazi‘de olan kişiler oldukça dengeli ve ilgili kişilerdir. Ancak istedikleri bir şey olduklarında oldukça hırslı bir insana dönüşebilirler.

Geçmişte kurdukları ilişkilere çok önem verirler. Özür dilemekten çekinmezler. İzin almadan asla bir şeye kalkışmazlar.

Tarzı: Destekleyici ve barış sağlayıcı
Özellikleri: Yetenekli, uzlaştırıcı ve güzellik düşkünü
Zayıflıkları: Korkak, tembel, manipule edici ve iki yüzlü
Tavsiye: Rahatsız olduğun insanlara karşı meydan oku
Ünlüleri: Elvis Presley, Kim Basinger, Richard Branson, Chrissy Teigen.

Oldukça sevimlidirler. Etrafındaki insanlar mutlu olduğu zaman daha iyi hissederler. Huzuru sağlama konusunda oldukça iyi bir stratejileri vardır. Üzgün olan birisini gördükleri zaman daima onların yanında olur. Herkese eşit davranırlar ve bu yüzden oldukça geniş bir çevresi vardır.

Aslında Mars gezegeni ve Terazi burcu birbiri ile çelişmektedir. Çünkü Teraziler huzur ve barıştan yanadır ancak Mars ile savaşın gezegenidir. Bu yüzden Mars’ı Terazide olan kişiler barışçıl savaşçıdırlar.

Diplomatik ve esnek kişilikleri vardır. İlişkilerini dengede tutmayı iyi bilirler. Saygılarını ve sevgilerini haksızlık yapmadan nasıl aktaracaklarını iyi bilirler.

Herkes tarafından çok sevilirler ve her grupta liderlik yaparlar ve adalet için savaşırlar. Eğer öfkelerini dışarıya vurmazlarsa stresle bağlantılı her türlü rahatsızlığa yakalanabilirler.

Arkadaşları ile eğlenmek onları çok iyi hissettirir. Çok sık dışarı çıktılarında streslerine dair her şeyi unuturlar.

Çekici bir kişilikleri vardır bu yüzden herkesi çabucak etkisi altına alırlar. Pasif agresiftirler bu yüzden mutluluklarını veya öfkelerini direk olarak gösteremeyebilirler.

Partner olarak ise oldukça romantik ve şefkatlidirler. Onları romantik jestler ile kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz. Ancak dikkatli olun eğer sizin yeterince onu anlayamadığınızı düşünürse ilişkiye olan inancı düşecektir.

ETİKETLER