• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği ve Boğa kadını arasındaki ilişki oldukça yoğun olacaktır. İkisi de sezgilerine göre hareket eder bu yüzden bu ikili birbirlerinin ne hissettiğini paylaşmadan bile bilecektirler.

Boğa kadını tensel iken Akrep erkeği ise 6. hissine göre hareket eder. Bu yüzden bu çift birbirini tamamlayacaktır. İkisi de çok kuvvetli kişilerdir bu yüzden birbirleri ile vakit geçirirken oldukça iyi zaman geçirecektirler.

Hem Akrep erkeği hem de Boğa kadını sahiplenicidir bu yüzden bu ikilinin arasındaki ilişki oldukça tüketici olacaktır. Boğa kadını, Akrep erkeğinin yoğun olmasından çok etkilenir, Akrep erkeği ise Boğa kadınının pratik yanından çok etkilenir.

Boğa kadınının kadınlığından etkilenen Akrep erkeği onu etkilemek için her şeyi yapacaktır. Ayrıca Akrep erkeğinin dürüstlüğü ise Boğa kadınını çok etkileyecektir.

Boğa kadını ise gözünü birisine diktiğinde onu elde etmek için tüm gücüyle uğraşacaktır bu yüzden bu ikilinin ilişkisi oldukça çekici ve yoğun olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Boğa kadını da Akrep erkeği de oldukça inatçıdır bu yüzden bu çiftin ilişkisi oldukça zor olabilir. Akrep erkeği oldukça şüphecidir ve bu yüzden Boğa kadınının yaptığı her hareketi sorgulayacaktır. Boğa kadını ise daima nerede ve kimle olduğunu soran birisine hesap vermeye katlanamayabilir.

Akrep erkeği gizemli ve karıştır bu yüzden ilişkinin başlarında kendi kişiliğini direkt olarak açmayabilir. Boğa kadını ise mantıkçıdır ve yaşamda karşısına çıkacak her şeye hazırlıklıdır.

İkisi de aynı zamanda kararlı ve kincidir bu yüzden sık sık tartışabilirler. Sabırlı olmasıyla ünlü olan Boğa kadınının da bir sınırı vardır.

Akrep Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Akrep erkeği ve Boğa kadını arasında büyük bir çekim vardır ancak ikisi de birbirini çok kıskandığında ve kavga etmeye başladığında her şey daha da kötüye gidecektir. Eğer bu ikili birlikteyken daima mutlu olmak istiyorsa birbirlerine karşı daha sabırlı ve esnek davranmaları gerekmektedir. Akrep erkeği, Boğa kadınına kendisini açıklayabilmesi için bir alan vermelidir.

Boğa kadınına ne yapacağına söylemesi ise daima iyi bir fikir değildir. Eğer bu ikili ilişkilerinin yolunda gitmesini istiyorsa birbirlerine saygı duymayı öğrenmeleri gerekmektedir.