• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Neptün’ü Boğa Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Neptün‘ü Boğa burcunda olan kişiler lüks ve rahat evleri severler. Onlar pahalı eşyalara, tasarımlara karşı büyük bir ilgi duyarlar.

Yaşamları boyunca ne isterlerse onlar için tutkulu bir şekilde çalışırlar.

Tarzı: Sabırlı ve anlayışlı
Özellikleri: Romantik, hayalperest ve güvenilir
Zayıflıkları: Sahiplenici ve materyalist
Tavsiye: Fiziksel egzersiz yapmak seni monotonluktan uzaklaştırabilir.
Ünlüler: Pablo Picasso, Carl Jung, Coco Chanel, Franz Kafka, Diego Rivera.

Zengin olmayı başarmak zor olabilir, pasif davranışlarının üstesinden geldiklerinde, hayallerini gerçekleştirecekler ve önlerine çıkan her türlü engelleri aşacaklardır.

Hayalperesttirler ancak zekaları ve hırsları onlara her konuda başarı getirecektir. Maddiyat odaklı bir yapıları olabilir ve onları mutlu eden şey de sahip olduklarıdır.

Pratik zekaları oldukça gelişmiştir bu yüzden karşılaştıkları tüm sorunların üstesinden üretken bir şekilde gelebilirler. Kişisel yaşamlarında ise biraz inatçı olabilirler çünkü aşık oldukları zaman partnerlerini bırakmak istemezler.

Pratiğe dökülen fikirleri oldukça iyidir ancak gerçekçi olmayan olanlar yaptıklarında aldatıcı bir boşluğa düşebilirler. Estetik becerileri ise oldukça gelişmiştir, kendilerine özgü yaklaşımlarla kendi anlayışlarını yaratmak isterler.

Depresif ve endişeli olmaya yatkındırlar, özellikle ayrılık yaşadıklarında ise sinirli ve öfkeli olabilirler.

ETİKETLER