• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...

Oğlak erkeği ve Boğa kadını arasındaki ilişki oldukça düzgün olacaktır çünkü bu ikilinin birbirlerinden yararlanacağı çok fazla farklı yönleri mevcuttur. Birbirlerine karşı daima merak içinde yaklaşan bu ikili bir aradayken çok eğlenecektir. Birbirlerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına karşı ise çok dikkatli olacaktır.

Bu ikilinin ilişkisini tanımlayan en iyi iki sözcük saygı ve takdirdir. Boğa kadını, Oğlak erkeğinin daha fazla eğlenmesine ve hayattan daha fazla keyif almasına yardımcı olacaktır. Oğlak erkeği ise Boğa kadınına daha az inatçı ve daha fazla bilgili olmayı gösterecektir.

İkisi de materyalisttir ve rahat bir yaşam yaşamak ister bu yüzden bu ikilinin ilişkisi yolunda gidecektir. İkisi de toprak elementine mensuptur bu yüzden ikisi de hırslı ve kararlıdır ve birbirlerinin bu özelliklerinden de çok etkilenecektir.

İkisi de finansa büyük önem vermektedir bu yüzden iyi paralar kazanacaklardır. Ayrıca Boğa kadını, Oğlak erkeğinin kariyer ve başarı odaklı olmasından çok etkilenecektir. Bu çift birbirlerini kolay bir şekilde anlayabilecektir.

Konu dışarı çıkmak olduğunda ise ikisi de evde vakit geçirmeyi tercih edecektir. Sürprizleri sevmeyen bu ikili her şeyi planlayacaktırlar.

Olumsuz Özellikleri

Oğlak erkeğinin çok farklı bir mizah anlayışı vardır. Ayrıca konu duygular olduğunda ise ikisi de birbirinden farklıdır. Bu yüzden onlar için bir şeyleri eğlenceli ya da keyifli hale getirmek oldukça zordur, çünkü ikisi de farklı şeylerden keyif alır.

Kavga ettiklerinde ise ikisi de birbirlerine acıtıcı sözler söyleyebilir ve sonunda birbirlerine kırılabilirler. Ayrıca Boğa kadını pahalı eşyalar almaktan ve alışveriş yapmaktan çok hoşlanır bu yüzden tutumlu Oğlak erkeği ile sık sık finansal konularda tartışabilir.

Oğlak Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Boğa kadını sık sık ikna kabiliyetini ve şefkatli tavırlarını göstermelidir. Böylece Oğlak erkeği ona bir alan verecektir ve böylelikle Boğa kadını kendisini yeterince ifade edebilecektir.

OKUYUCU YORUMLARI
 • emine bahu
  3 sene önce

  bencede çok doğru

  32