• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Dördüncü Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları büyüleyici ve olumlu kılar böylece bu insanlar genellikle hayatlarında benzer düşünceye sahip insanlardan hoşlanırlar.

Doğum haritasının dördüncü evinde Jüpiter bulunan insanlar çok şanslı olurlar çünkü bu gezegen sadece bolluk ve iyi şans getirir. Bu insanlar zengin olacaklarsa yüksek ihtimalle pis zengin olacaklardır, özellikle bir malikanede ya da adada yaşayan tiplerden. Bütün bunlar çok erken yaşlarda olacaktır.

Yalnız yaşamaları durumunda, bu evin sakinleri çok klostrofobik olma eğiliminde oldukları için güzel bir manzarası olan ve çok camı olan bir yere ihtiyaçları vardır. Bu insanlar genellikle cömertdirler ve arkadaşlarını ya da ailesini dünyadaki her şeyden çok severler.

Jüpiter Dördüncü Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Refah, kararlı, ve zarif.

Zayıf Yanları: Manipülatif, sesli, duygusal.

Tavsiye: Toksik insanları hayatlarında tutmamalılar.

Ünlüler: James Dean, Mark Zuckerberg, J. K. Rowling, Friedrich Nietzsche.

Jüpiter’in dördüncü evinde bulunan insanlar genellikle hayatı çok iyi idare ederler. Genellikle iyi görünüşlü ve her zaman pozitif olan bu insanlar karşı cinsiyeti bir mıknatıs gibi çekerler. Bu kişiler nasıl iş yapılacağını bilirler ve hatta astroloji veya siyaset alanında yeteneğe sahip olabilirler. Ancak astroloji alanında bir kariyer için haritalarının bir yerlerinde Merkür’ün iyi bir şekilde bulunması gerekir, çünkü eğer olmazsa, farklı bir kariyer yoluna sahip olacaklardır.