• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Akrep Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u Akrep burcunda olan kişiler her şeyden önce oldukça duygusaldırlar. Bir hareket etmeden önce daima hareketlerinin insanları nasıl etkileyeceğini düşünürler. İnsanları incitmekten kaçınırlar.

Etrafındakileri çok fazla düşündükleri için zaman zaman her türlü detaya takılı kalırlar bu da onları depresyona iter.

Tarzı: Dramatik ve meydan okuyucu
Özellikleri: Sorumluluk sahibi, sadık ve pratik
Zayıflıkları: Manipulatif, düzenbaz ve çelişkili
Tavsiye: Zerafet bazen saflıkla karıştırılabilir.
Ünlüleri: Rihanna, Taylor Swift, Lady Gaga, Katy Perry, Selena Gomez, Miley Cyrus.

Bu kişiler oldukça temiz kalplidirler ve insanları kolay bir şekilde etkileyebilirler. Mantıklıdırlar ancak çoğu zaman kendilerine gerçekçi olmayan hedefler koyabilir ve gereksiz bir inat gösterebilirler.

Bu kişiler oldukça özgür ruhludur, dünyayı keşfetmek ve doğruyu bulmak isterler. Sosyal kurallara itaat etmezler bu yüzden de bağımsızlıklarına son derece düşkündürler.

Ayrıca oldukça karamsar olabilirler ancak aynı zamanda da oldukça hevesli ve pozitif olabilirler. İlişkilerinde ise romantiklikten ziyade onlar daha çok ciddi ve belirli bir ilişki içerisinde olmak isterler.

Cinsel yaşamları ise oldukça aktiftir. Yeni şeyler deneyimlemeyi severler. Maddi konularda ise para onlar için büyük önem taşır.

ETİKETLER