• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akrep erkeği ve Kova kadını arasındaki ilişki çevresindeki kişiler tarafından kolay bir şekilde anlaşılmaz. Bu çift ilişki yaşamları konusunda oldukça ketumdur.

Kova kadınının bir ilişki yaşaması oldukça zordur bu yüzden Akrep erkeği onunla ciddi bir ilişki yaşamaya başlamadan önce güvenini kazanmaya çalışmalıdır. Bu yüzden Kova kadını ve Akrep erkeği ilk önce arkadaş olarak birbirlerini tanımalıdır. Kova kadını hayatına kolay kolay kimseyi almaz.

Ayrıca Kova kadını sıradanlığı hiç sevmez bu yüzden Akrep erkeğinin ağzından çıkacak her türlü ilginç şey onun ilgisini çekecektir. Kova kadını doğru partneri bulduğunu anladığında ise ona sımsıkı bağlanacaktır. Ama bunun olması için öncelikle Kova kadınına alan verilmeli ve saygı duyulmalıdır.

Kova kadını, Akrep erkeğinin derin ve gizemli olmasından hoşlanır, Akrep erkeği ise Kova kadınının karışık kişiliğinden etkilenir.

Olumsuz Özellikleri

Akrep erkeği ve Kova kadını ilişkisi zaman zaman çirkinleşebilir. İkisi de aşırı inatçıdır ve tartışmayı kaybetmek istemez. Ayrıca Akrepler sosyaldir ancak büyük kalabalıklar içerisinde bulunmaktan hoşlanmazlar.

Hem Akrepler hem de Kovalar maceraperesttir ancak Akrep erkeği bazen huysuzlaşabilir bu da Kova kadınının canını sıkar. Aynı zamanda Akrep erkeğinin sahiplenici ve kıskanç tavırları Kova kadınını çileden çıkarabilir!

Akrep Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Akrep erkeği birisini sevdiğinde karşısındaki kişiden sadakat ve mutluluk bekler. Ancak Kova kadını zaman zaman bir ilişkiye zorlandığını hisseder bu yüzden bir an önce bu ilişkiden kurtulmayı düşünebilir.

İkisi de sabit burçlar grubunda yer almaktadır bu yüzden çok kararlı ve inatçıdırlar ancak eğer bu çift birlikte olmak istiyorsa birbirlerini anlamaya çalışmalı ve ortak bir kararda buluşmalıdır.

Oldukça bağımsızlığına düşkün olan Kova kadınını, Akrep erkeği bir şey yapmaya zorlamamalıdır. Kova kadını ise Akrep erkeğini sosyal olmaya zorlamamalıdır. Bu ikili birbirlerinin farklı kişiliklerine saygı göstermelidir.