• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa erkeği ve Oğlak kadını arasındaki ilişki oldukça ciddi ve uzun ömürlü olacaktır. Bu iki burç aralarındaki etkileşimin farkındadırlar ve birbirlerinden hemen etkileneceklerdir.

Oğlak kadını, Boğa erkeğinin sevdiği kadınla güvenli ve mutlu bir yaşam inşa etme istediğini çok sevecektir. Boğa erkeği ise Oğlak kadının hırsını ve başarılı bir kariyer edinmesini sevecektir bu yüzden ne yaparsa yapsın onu destekleyecektir.

İki burç da aslında utangaç ve bir o kadar tatlıdır. Bu da onları bir çift olarak oldukça romantik yapmaktadır. Nereye giderlerse gitsin el ele tutuşan bu çift çok fazla konuşkan değildir bu yüzden romantik ifadelerde de pek bulunmazlar.

Boğa erkeği oldukça gerçekçi ve sorumluluk sahibidir. Oğlak kadını da kalbini çok çabuk herkese kaptırmaz. Ancak Boğa erkeği azmi ve sevgisi ile Oğlak kadınını çok geçmeden kendine aşık etmesini bilecektir.

İkisi de birbirinden güven ve istikrar beklemektedir. Bir çift olarak ise aynı hedefe yönelen partnerler diyebiliriz onlar için. Boğa erkeğinin gelenekçi bir yapısı vardır bu yüzden Oğlak kadınının zarifliği ve üslubu onu çok etkileyecektir. İnsanlar Oğlakların soğuk olduğunu söyleyebilir ama aslında onlar sadece ulaşılması kolay kişiler değildir.

Oğlak kadını oldukça pratik ve zekidir. Boğa erkeği ve Oğlak kadını sevgili olduğunda hiçbir şey onları korkutamaz.

Olumsuz Özellikleri

Boğa erkeği finansal olarak daima yönetmek ister yani Oğlak kadını ondan çok kazansa bile finansal olan her şeyin önderi olmak ister. Oğlak kadını da ne kadar dengeli olursa olsun oldukça da gururlu bir yapısı vardır.

Oğlak kadını, Boğa erkeğini zaman zaman tembel görebilir ve onu daha da hareketlendirmek isteyebilir. Bir diğer problem ise ikisi de duyguları konusunda pek fazla konuşmaz bu yüzden ikisi de duygularını içinde yaşayabilir ve daha da incinebilir.

Boğa Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Oğlak kadını ve Boğa erkeği ne olursa olsun çok sabırlıdır ve ilişkileri için her türlü zorluğa katlanacaklardır. İkisinin de hemen hemen zevkleri ve hayat görüşleri aynıdır bu yüzden aslında dostluk bağları her şeyden önce kuvvetlidir.

Oğlak kadını, Boğa erkeği sinirli olduğunda onunla iletişim halinde olmalı aksi takdirde Boğa erkeği daha da üzülecektir. Ayrıca Oğlak kadını kendini duygusal anlamda daha açık bir şekilde ifade etmelidir.