• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u Yengeç burcunda olan kişiler kendi potansiyelinden faydalanabilmesi için diğer insanlarla işbirliği içerisinde olmayı öğrenmesi gerekir. Eğer kendilerini, kendi oluşturdukları hapishaneye hapsederlerse işleri sadece daha da kötüleştirirler ve böylelikle depresyona ve büyük üzüntüye girerler.

Plüton onlara büyük riskler ve aynı zamanda inanılmaz fırsatlar getirir.

Tarzı: İçgüdüsel ve korumacı
Özellikleri: İstikrarlı, cömert ve ilgili
Zayıflıkları: Karamsar ve endişeli
Tavsiye: Rahatlığını terk ettiğin zaman dönüşüm gerçekleşir.
Ünlüleri: Marlon Brando, Audrey Hepburn, Alain Delon, Jack Nicholson, Sean Connery.

Oldukça duygusaldırlar ve sezgilerinin onu yönetmesine izin verir. Çoğu zaman sezgileri doğru söyler ancak bunu her olayda kullanmamaları lazım çünkü korkunç bir şekilde yanılabilirler ve bu da onları mutsuz eder.

Arkadaşlarını ve ailelerini önemserler ve herkesten daha yoğun duyguları vardır. Yakınlarının yanında kendisini güvende ve huzurlu hisseder bu yüzden oldukça evcimendirler.

Onlar istikrarlı ve rutin bir yaşamı severler bu yüzden değişim onlara göre değildir. Ancak etrafındaki dünyanın değiştiğini görmesi ve hiçbir şeyin aynı kalmadığını öğrenmesi gerekir.

Plüton onlara ne kadar çok derin duygular bahşetse de Plüton Yengeçler çoğu zaman kendilerini zayıf göstermemeye çalışırlar. Durumun kontrolünü eline almak onlar için en iyi tercihtir.

ETİKETLER