• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Astrolojide 11. Ev Ne Anlama Gelir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Astrolojide on birinci ev ‘dostluk evi’ olarak adlandırılmaktadır. Kişinin yardımsever hareketleri, hırsları, hayalleri, umutları ve hedefleri için yardım eden dostları bu ev aracılığı ile yansıtılmaktadır. Aynı zamanda kişinin arkadaşlarında aradığı özellikler de bu evde yer almaktadır.

Kulüpler, gruplar ve sosyal organizasyonlar bu eve aittir. Desteklediğin yardım kuruluşları ve diğer insanlara olan yardımsever yaklaşımlarınız da on birinci ev ile yansıtılmaktadır. On birinci ev aynı zamanda 5. evin tam tersidir.

Bu ev aynı zamanda ne tür insanlardan hoşlandığınızı gösterir. Beşinci ev bireysel olarak nasıl kişileri çekici bulduğunuzu anlatırken, on birinci ev ise nasıl gruplara çekildiğinizi anlatır. İki ev sosyal etkileşimleri gösterir. Bu evin sahibi Kova burcudur, yönetici gezegeni ise Uranüs’tür.

Bu ev oldukça sosyal bir evdir. Bu ev sadece nasıl bir arkadaş olduğunuzu göstermez aynı zamanda arkadaşlarınızın da nasıl bir karakterde olduğunu gösterir.

ETİKETLER