• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova burcu erkeği ve Boğa burcu kadını harika fikirlere sahip olan iki güçlü ve bağımsız olan bireydir. İkisinin de ilişkiden beklentisi sürekliliktir. Kova erkeği ilginç fikirleri ve zekasıyla Boğa kadınını etkileyecektir. Bu ikili birlikteyken çok ilginç konular hakkında konuşacaktır.

Oldukça yenilikçi bir düşünce tarzı olan Kova erkeği diğer insanların düşüncelerinden kolay etkilenmez. Onun için bağımsızlık ve özgürlük oldukça önemlidir.

Boğa kadını ise oldukça sessiz ve utangaçtır. Duygusal olarak stabildir ve değişimi çok sevmez. Zaman zaman inatçı olabilir ancak sevdiği kişiler için her şeyi yapabilir. Onun için sadakat ve güven bir ilişkide en önemli iki unsurdur.

Yalanı hiç sevmeyen Kova erkeği ve Boğa kadını birbirlerine karşı dürüst davranacaktır. Daha çok evde vakit geçirmeyi seven Boğa kadını, Kova erkeğinin dışa dönük kişiliği sayesinde daha sosyal birisi olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Kova erkeği ve Boğa kadınının birlikte olması oldukça zor olabilir çünkü Boğa kadını istikrar ister ancak Kova erkeğinin ne yapacağı belli olmaz bu yüzden bu ilişkide sık sık sorunlar çıkabilir. Boğa kadını oldukça gelenekçidir, Kovalar ise yenilikçi ve isyankar kişilikleri ile ünlüdür.

Boğa kadını için maddiyat büyük bir öneme sahipken, Kova erkeği için hiçbir anlam ifade etmez. Ayrıca Boğa kadınının oldukça sahiplenici tutumu Kova erkeğini rahatsız edebilir. Kova erkeğinin sosyal ve konuşkan kişiliği Boğa kadınını kıskançlık krizlerine sokarak ilişkiyi yıpratabilir.

Kova Erkeği ve Boğa Kadınına Tavsiye

Eğer Boğa kadını, Kova erkeğini hem beyinsel hem de fiziksel olarak daha çok etkilemeyi başarırsa hem bedenen hem de ruhen birbirlerine bağlanacaktır.

Bu çift birbirleri ile konuşmalı ve anlamaya çalışmalıdır. Eğer Kova erkeği ve Boğa kadını birbirlerini dinlemezse aralarına büyük bir boşluk koyacaktır ve ilişkiden soğuyacaktırlar. İkisi de inatçılıklarından zaman zaman vazgeçmeliler.