• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plüton’u Boğa Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Plüton‘u Boğa burcunda olan kişiler oldukça ısrarcı ve hırslıdırlar bu da onları yaşamda her istediklerine kolay bir şekilde erişmelerini sağlamaktadır.

Saklamaya lüzum yok çünkü onlar oldukça materyalisttir. Maddi anlamda iyi olmak için yapamayacakları şey yok desek yeridir. Onlar için pahalı ve güzel eşyalar almak oldukça önemlidir ve bu onları aynı zamanda mutlu eder.

Tarzı: Zevk sahibi ve sabırlı
Özellikleri: Israrcı, cömert ve becerikli
Zayıflıkları: Materyalist ve sahiplenici
Tavsiye: Gizli yeteneğini keşfet
Ünlüleri: Marie Curie, Winston Churchill, Oscar Wilde, Franklin D. Roosevelt, Virginia Woolf.

Toprak burcunun etkisi altında oldukları için çok aceleci değildirler. Sakinken yapılan işlerin daha iyi olduklarını gözlemledikleri için daha yavaş bir şekilde düşünmektedirler ve hareket etmektedirler.

Güzellik anlayışları oldukça güçlüdür, onlar pahalı yerlere gitmek ve son moda kıyafetler satın almayı çok severler. Yaşamlarında en çok hangi iş alanında daha fazla maddi kazanç elde edebileceklerini düşünürler.

Oldukça mantıksal ve pratik bir zihinleri vardır, onlar için rutin ve planlı yaşantıları oldukça önemlidir bu da onları değişime kapalı yapabilir.

Takıntılı, zorlayıcı olması ve isyankar davranışlarda bu kişilerin olumsuz özellikleri arasında gösterilebilir. Zeki ve aynı zamanda meraklıdırlar gelecek için belli planları ve hedefleri vardır ve bu yolda ilerlerler.

ETİKETLER