• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Koç Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Koç erkeği oldukça çocuksu ve tapılasıyken, Terazi kadını ise oldukça dengelidir, insanları büyüleyen bir yapısı var. Bu iki burç birbirine aşık olduğunda birbirleri için yaratıldıklarını anlayacaktır.

Birbirlerini ne kadar sevdiklerini yaptıklarından ve söylediklerinden anlayabilirsiniz. Koç erkeği, Terazi kadınını zaman zaman kıskansa da ilişkileri oldukça olgun ve saygın olacaktır. Birbirlerine karşı oldukça şefkatli yaklaşırlar.

Bu ikili özellikle ilk randevularında çok konuşur ve gülerler. İçgüdüsel olarak birbirlerine karşı bağlanmalarına ise şaşırmamak gerekir. Eninde sonunda bu iki zıt burç birbirini tamamlar.

Terazi kadını, Koç erkeğinden önemli günleri hatırlamasını bekler aynı zamanda alalen Koç erkeğinden sevgi görmeyi bekleyecektir. Tanıştıkları zaman birbirlerinden hemen etkilenen bu ikili birbirlerini tutkuyla hissederler.

Partner olarak bu ikili birbirlerini anlayacaktırlar. İkisi de seyehat etmekten ve yeni kültürler tanımaktan çok hoşlanır. Terazi kadınları bir şeyler planlamak ve onları uygulamaya geçirmekle ünlüdür. Koç erkeği, Terazi kadınının istediği her şeye inanacak ve onunla birlikte her şeyi gerçekleştirecektir.

Olumsuz Özellikleri

Koç erkeği zaman zaman liderliğini Terazi kadınına bırakmazsa oldukça sorunlar yaşayabilirler. Koç erkeği oldukça inatçı, dürtücü, bencil ve cesurdur. Terazi kadınının onu dengelemesine izin vermelidir.

Ancak ikisi de ilişkilerinde olan her şeyi kontrol etmeyi bilirse bir bütün olacaktır.

Tartışmaktan hoşlanan Koç erkeği kavgayı lider olmak için kazanmak isteyecektir Terazi kadını ise sadece haklı olanı önemser.

Koç Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Terazi kadını içgüdüsel olarak Koç erkeğini ihtiyaçlarının en üst kısmına koyar. Sadık bir partner olan Terazi kadını, herkes tarafından ilgi çeken Koç erkeğini gördüğünde üzülebilir. Ancak Koç erkeği sadakatsiz değildir, bağlandığı zaman son derece sadık olacaktır.

Koç erkeği ve Terazi kadını birbirinden çok şey bekleyecektir. İkisinin de birbirlerinin farklı özelliklerine saygı göstermesi çok önemlidir.