• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa erkeği ve Aslan kadını ilişkisi oldukça kurnaz ve zor olabilir ancak bu onların çift olamayacağı anlamına gelmez. Oldukça ilginç bir çifttirler ve birbirlerini bir araya getiren küçük detayları zamanla fark ederler.

Romantik Boğa erkeği, Aslan kadınını tanışır tanışmaz etkisi altına alacaktır. Aslan kadını da oldukça pozitif ve neşeli tavırlarıyla Boğa erkeğinin ilgisini çekecektir. Ateş elementine ait olan Aslan kadını aşkı derin bir şekilde hissetmek ister aynı zamanda beğenilmeyi de çok sever.

Aslan kadını, Boğa erkeğinin şefkatini almak için her şeyi yapacaktır. Özgüveni yüksek olan ve her türlü riski göze alan Aslan kadını oldukça cesurdur. Boğalar ise azimli ve kararlı olan insanlardan etkilenir ve yaşamlarında böyle insanları bulundurmak ister.

Boğalar oldukça disiplinli, pratik ve tedbirlidir. Gelenekçi bir yapısı olabilir ve bildiği şeyden şaşmayı sevmez. Boğa erkeği, Aslan kadını hem profesyonel hem de bireysel anlamda oldukça harika hissettirir ve kendisini ona adayarak hem finansal hem de duygusal anlamda ona bağlanır.

Olumsuz Özellikleri

Otoriter olan Aslan kadını, Boğa erkeğinden çok şey bekleyebilir. Boğalar ise oldukça inatçıdır bu yüzden bu çift arasında daima bir gerginlik söz konusu olabilir.

Aslan kadını parasını pahalı kıyafetlere harcamaktan keyif duyarken, Boğa erkeği ise geleceğe yatırım yapmak ister bu yüzden finansal anlamda da aralarında büyük tartışmalar yaşayabilirler. Boğalar kendi çizgilerinden şaşmak istemez, Aslanlar ise lider olmak isterler. Bu yüzden sık sık tartışmalar yaşayabilirler.

Aslan kadını, pasif ve sıkıcı olan Boğa erkeği için fazla aktif ve canlıdır. Aslan kadını gittiği her yerde onu takip edecek birisini arar, Boğa erkeği ise omzunda yatan bir kadın arar.

Boğa Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Rutini seven ve değişimi pek sevmeyen Boğa erkeği, Aslan kadını için yaratıcı şeyler yapamadığı için ilişkiler yolunda gitmeyebilir. Aslan kadını rahat ve lüks bir yaşam için çok çalışır. Eğer Boğa erkeği onunla mutlu bir birliktelik istiyorsa o da onunla aynı şeyi istemelidir.

Bir Aslan kadınını memnun etmek kolay değildir. Boğa erkeği sabırlıdır ve denerse başarılı olur. Aslan kadını çok gururlu yapısını bırakmalı ve Boğa erkeği ile birlikte olmak istiyorsa egosunu bir kenara koymalıdır.