• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova burcu erkeği ve Yay burcu kadınının ortak özelliği oldukça fazladır. İkisi de özgür olmak ister ve bağımsızlığı her şeyden çok takdir etmektedir. İkisi de mental olarak birbirlerini etkilerler. Kova erkeği ve Yay kadını yenilikçi ve eşsiz kişilikleri ile birbirlerini etkileyecektir.

Kova erkeği ve Yay kadını sıra dışı olan şeyleri ve hayalleri için büyük riskler alan kişilerden etkilenir. İkisi de geleceklerine odaklıdır ve detaylardan çok büyük resmi görürler. Bu ikili birbiriyle vakit geçirirken birlikte paylaştıkları şeylerden büyük keyif alırlar.

Sohbet ettikleri zaman felsefe gibi konulardan bahsederler. Aynı zamanda güncel konular ve din gibi konular da bu ikilinin konuşacağı konular arasında yer almaktadır. Bu ikilinin ilişkisi hem güçlü bir arkadaşlık hem de büyülü bir romantizmden oluşacaktır.

Yay kadını daima yeni şeyler öğrenmek ister. Bu yüzden Kova erkeği gibi maceraperest kişiler onun ilgisini çekecektir. Ayrıca oldukça sosyal olan Yay kadını kendisi gibi olan Kova erkeği ile birlikte vakit geçirmekten haz duyacaktır.

Bağımsızlığı ve özgürlüğü seven Yay kadını kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kova erkeği de özgürlüğüne düşkün olduğu için bu ikili birbirlerine yasaklar ve sınırlamalar koymayacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Kova erkeği de Yay kadını da evde vakit geçirmekten pek hoşlanmaz bu yüzden bu ikili ev ortamında oldukça dağınık ve sorumsuz olacaktır ve böylelikle sık tartışmalar yaşayacaklardır. Diğer çiftler gibi bu çiftin de sorunları olacaktır. Ayrıca Yay kadınının sinirli ve bazen güvenilmez olması da tartışmalarına neden olacaktır.

İkisi de birbirlerinin düşündüklerine uyum sağlamak istemez bu yüzden ortak kararlar söz konusu olduğunda zorlanacaklardır.

Kova Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Eğer bu çift birlikte olmak istiyorsa birbirlerinin kararlarına ve fikirlerine önem vermelidirler. Eğer bu çift ilişkilerini aktif tutmaya çalışırsa daha güçlü bir bağ kuracaktır.

Kova erkeği soğuk durabilir bu yüzden Yay kadınının onunla sık konuşması ve onu tanıması gerekmektedir.