• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Yengeç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter’i Yengeç burcunda olan kişiler yaşamlarına hisleri ve duyguları ile yön vermektedir. Şefkat onlar için çok önemlidir. Hisleri kuvvetlidir bu yüzden diğer insanların ruh halini tahmin etmede oldukça iyidirler.

Yaşam koçu olmada oldukça iyidirler çünkü daima her şey için bir umutları olan kişilerdir.

Tarzı: İyileştirici ve nazik
Özellikleri: Sanatsal, sosyal ve içgüdüsel
Zayıflıkları: Karamsar ve şüpheci olması
Tavsiye: Yüzleşmelerden kaçınmak iyi olabilir ancak bazı şeylerle yüzleşmen lazım.
Ünlüler: Taylor Swift, Steve Jobs, Kurt Cobain, Emma Watson, Jennifer Lawrence.

İnsanların tepkilerini derin bir şekilde algılayabilme kapasiteleri vardır. İyi yüreki ve empatik bireylerdir ve herkese karşı duygusal anlamda büyük bir destek olurlar.

Çok iyi bir dinleyicidirler ve mutsuz olan kişilere yardım ederler. Bu da onların dostluklarının uzun süreli olmasında yardımcı olur. Ancak dikkatli olmalıdır çünkü bazı insanlar onları kullanabilir. Jüpiter’in Yengeç’te olması onları her zamankisinden daha da duygusal yapar.

Duygularının ciddiye alındığını bildiği zaman daha da mutlu olacaklardır. Oldukça enerjiktirler bu yüzden ruh halleri sürekli olarak değişebilir bu yüzden daha çok düşünmeye vakit ayırmalıdırlar.

Sezgisel oldukları için oldukça da hayalperesttirler ve şefkatli olmaları onları her alanda başarılı olmasını sağlamaktadır. Ev ortamını çok severler ayrıca etrafındaki diğer insanların da rahat hissetmesini çok istemektedirler.

Hırslıdırlar ve duyguları ve sezgileri tarafından yönlendirilirler. Anıları rahatlıkla hatırlayabilmektedirler.

ETİKETLER