• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay burcu erkeği ve Koç kadını birbirleri için iyi bir çift olabilirler. Yay erkeği, Koç kadınının maceraperest kişiliğine deli olacaktır ve bu ikili birlikteyken çok eğlenceli vakitler geçirecektir.

Bu çiftin ilişkisi oldukça çok aktif olacaktır çünkü ikisi de tutkulu, arkadaş canlısı, güvenilir ve dürüsttür. İkisi de geçmişi geçmişte bırakır ve ileriye dönük planlar yapar. Hata yapsalar da birbirlerini affederler.

Yay erkeği, riskler alan Koç kadınını daima destekler. Bu ikilinin tarif edilemez bir şekilde özel bir bağı vardır. Daima birbirlerini desteklerler ve anı yaşarlar.

İkisi de açık fikirli ve tutkuludur, yeni arkadaşlıklar kurmak ve dünyayı gezmek isterler. Koç kadını, Yay erkeğine daha fazla odaklı ve disiplinli olması konusunda yardımcı olabilir. Yay erkeği ise kötü durumlarla karşılaşan Koç kadınına nasıl sakin kalması gerektiğini gösterebilir.

Olumsuz Özellikleri

Yay erkeği ve Koç kadını ilişkisinde Koç kadını, Yay erkeği tarafından hayal kırıklığına uğrayabilir. Sevgililerine de arkadaşı gibi davranan Yay erkeği, Koç kadınını yeterince ilgisiz bırakabilir.

İkisi de spontonedir bu yüzden kavga ettikleri sırada tartışmanın konusu olmayan şeyleri bile gündeme getirebilirler. Aynı zamanda birbirlerine karşı çok sert konuşabilirler.

İkisi de bencildir ve Yay erkeği, Koç kadınının limitlerini zorladığında oldukça vahşi bir kadınla karşılaşır

Yay Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Eğer Yay erkeği, Koç kadını ile birlikte olmak istiyorsa mizah anlayışını kullanmalıdır. Koç kadınları komik erkeklerden çok hoşlanır ayrıca asla yalan söylememelidir ve olduğu gibi olmalıdır. Koç kadınına iltifat ederek onun kalbini kazanabilir.

Eğer Koç kadını, Yay erkeği ile birlikte olmak istiyorsa dürüst olmalıdır ve ne istediğini söylemelidir. Yay erkekleri açık fikirli kadınları çok çekici bulur.

Bu çiftin birlikte olabilmesi için kendilerini değiştirmeye gerek yoktur sadece birbirlerinin zayıflıklarına odaklanmamalıdırlar.