• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Satürn’ü Aslan Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Satürn‘ü Aslan burcunda olan kişiler yarının liderleridir. Özgüven sahibidirler ve bütün bir ülkeyi yönetebilecek bir iradeleri vardır.

Düzenli ve sistematik bir zihinleri vardır. Hayallerini gerçekleştirmek için ne varsa yapacaklardır.

Tarzı: Saygıdeğer ve başarılı
Özellikleri: Kurnaz, güçlü ve yaratıcı
Zayıflıkları: Fazla kontrolcü ve inatçı olması
Tavsiye: Dostlarını yakında ama düşmanlarını daha da yakında tut
Ünlüler: David Bowie, Shakira, Freddie Mercury, Orlando Bloom, Benedict Cumberbatch.

Duygusal olarak kendilerini çok fazla ifade edemeyebilirler. Sevgiye olan yaklaşımları oldukça faydacı olduğu için diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Çabalarının takdir edilmesi ve bilinmesi onlar için oldukça önemlidir.

Asla vazgeçmezler onlar zorluklarla yüzleşmeyi tercih ederler. İtaat etmeyi sevmezler. Hayal güçlerini geliştirmeleri lazım böylelikle iradelerine sahip olabilirler ve egoist tutumlarından vazgeçebilirler.

Onlar için her yerde bir meydan okuma vardır. Ancak bu tutumlarının üstesinden gelmeleri lazım. Ciddi durumlarda sorumluluk sahibi olurlar ve durumun kahramanı pozisyonuna geçerler.

İnsanlar onun söylediklerini dinlerler ve ona saygı duyarlar çünkü onlar insanlara belli disiplenleri empoze etmeyi iyi bilirler. Ancak bu gibi durumlarda duygusal taraflarını ön planda tutmalıdırlar ve sevecen olmalıdırlar.

ETİKETLER