• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Balık Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter‘i Balık burcunda olan kişiler oldukça sezgiseldirler ve iyileştirici güçleri vardır. Bilinçaltı konuları ile çok ilgilenirler. Bazen hayalleri içerisinde kendisini kaybedebilirler.

Ancak bazen kendisine sınırlar koymalıdır aynı zamanda dikkat etmelidirler ki kötü alışkanlıkları olabilir. Oldukça romantiktirler ve yaşamlarının sonuna kadar hayatının aşkını arayabilirler.

Tarzı: Ruhsal ve şefkatli
Özellikleri: Hayalperest, sevecen ve yardımsever
Zayıflıkları: Sabit bir doğasının olması ve aşırı hassas olması
Tavsiye: Yakınındak insanların açıklamalarına dikkat et.
Ünlüler: Lady Gaga, Jodie Foster, Megan Fox, Drake, Demi Moore, Lindsay Lohan.

İnsan zihni ile oldukça ilgilidirler bu yüzden yoga ile ilgilenebilirler. Aynı zamanda iyi birer müzisyen ve dansçı da olabilirler. Yaratıcılık gerektiren her işte büyük bir başarı gösterebilirler.

Gizemli ve ruhsal şeyler ilgisini çeker. Zor durumda olan insanlara yardım ederler. Kalpleri ile düşünürler. Onlar ihtiyaçlarımızı görmek için kişiliğimizi ikiye ayırmalıyız.

Sanatsal tarafı ruhlarını besleyecektir. Ne kadar şefkatli, nazik ve adanmış olurlarsa o kadar çok şanslı olacaklardır. Yardıma ihtiyacı olan ve şanssız kişilere yardım ederler. Diğer insanların acısını en derinden hissederler ve herkes için her şeyi daha iyi yapmak isterler.

Ökült konulara ve fantezilere ilgi duyarlar. Materyal dünyayla ilgilenmezler onlar dindar ve derin olabilirler. İlgi merkezinde olmak istemezler. Hassas ve uysaldırlar bu yüzden çok büyük hedefleri de olamayabilir. Oldukça saf yürekli oldukları için insanlar onu kullanabilir.

ETİKETLER