• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Başak kadını birbirleriyle çok ilgilenecektir. İkisinin de dışarı çıkabileceği ufak samimi bir arkadaş grubu olacaktır. Hem Yengeç erkeği hem de Başak kadını birbirine minnettar olacaktır ve her şeyi yavaştan alacaktır.

Bu çiftin çevresindeki kişiler onların ilişkisine hayran olacaktır. Başak kadını, Yengeç erkeğine daha çok gerçekçi olmayı öğretirken Yengeç erkeği de Başak kadınına hatalarını kabul etmeyi öğretecektir.

Yengeçlerin depresif ve melankolik olduğu zamanlar vardır ve Başaklar onlara böyle durumların nasıl üstesinden gelmeleri gerektiğini gösterir. İkisi de oldukça dikkatlidir ve özel yaşamlarını gizli tutar. Birbirini anlayan bu ikili ilişkileri için her şeyi yapacaktır.

İkisinin de zevkleri benzerdir ve huzur isteyecektir. İkisi de küçük ama mükemmel bir dünyada yaşamak ister. Oldukça cömert ve mütevazi bir çifttirler.

Oldukça uyumlu olan Yengeç ve Başak çifti evlerini daha güzel ve daha samimi bir ortam yapmak için uğraşacaktır.

Derin ve hassas olan Yengeç erkeğine Başak burcu kadını bağlanacaktır. Yengeç erkeği, Başak kadınının verdiği güvene aşık olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

İkisi de her ne kadar iyi niyetli olsa da bazen aşırı titiz ve mızmız olabilir. Yengeç erkeği oldukça karamsardır, Başak kadını ise ise ne yapması gerekiyorsa o konu hakkında endişelidir.

Yengeç erkeği depresif olduğunda Başak kadını bazen ne yapacağını bilemez ve hatta çoğu zaman bu durumdan oldukça sıkılır. İkisinin de sevgi ve romantizme olan bakış açısı farklı olabilir. Yengeç erkeği oldukça duygusal yaklaşırken, Başak kadını ise oldukça rasyoneldir.

Oldukça eleştirici olan Başak kadını bazen hassas olan Yengeç erkeğini soğuk sözcüklerle eleştirebilir, Yengeçler eleştirilmeye asla katlanamazlar.

Yengeç Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Başak kadını ve Yengeç erkeği ilişkisi yolunda gidebilir. Eğer ikiside birbirine karşı katı davranmazsa her şey yolunda gidebilir. Yengeç erkeği eleştirileri kaldırmayı öğrenmelidir. Depresif ve üzgün olmasının hiç kimseye faydası yok.

Eğer ikisi de birbirlerinin olumlu taraflarına odaklanırsa bu çift her şeyi başarabilir. Eğer küçük şeyler için kavga ederlerse enerjilerini boşa harcarlar. Yengeç erkeği, Başak kadınının titizliğine ve saygı duymalıdır bu yüzden biraz daha düzenli olmalıdır.

Başak kadını ise en ufak bir konuda Yengeç erkeğini eleştirmemelidir. Yengeç erkeği çok duygusal olduğu için bunları kaldırmakta zorlanabilir.

ETİKETLER