• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Uranüs’ü Oğlak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
    Loading...

Uranüs‘ü Oğlak burcunda olan kişiler oldukça hayalperest ve profesyonel yaşamlarında yenilikçi olabilirler. Oğlak burcu aslında zodyak’ın en gelenekçi burcudur ancak oldukça yenilikçidir.

Onları rahat oldukları yerden alıkoymak oldukça sinir bozucu olabilir. Onlar buldukları yeni fikirleri uygulamayı isterler.

Tarzı: Disiplinli ve sabırlı
Özellikleri: Düzenli ve düşünceli
Zayıflıkları: Karamsar ve yalnız olması
Tavsiye: Alışmaya çalış ve yenilgiyi kabullen
Ünlüler: Taylor Swif, Rihanna, Ariana Grande, Emma Watson, Zayn Malik.

Oldukça sorumluluk sahibidirler ve grup çalışmalarında yenilikçi fikirler ortaya atan kişilerdir. Onların planı takımında yer alan herkesi ilgilendirir ve onlara fayda saplar.

Yetenekleri ve zekaları sayesinde en zor yollarda bile inanılmaz çözümler üretebilen kişilerdir. Onların kafalarında geleceklerine dair daima keskin bir plan vardır.

Onlar kararlı, serbest ve istediklerini almak için risk alabilen insanlardır. En önemlisi de her türlü meydan okumayı kabul edebilen cesur insanlardır. Problemleri gözlemler, analiz eder ve onlarla baş etmeyi bilen kişilerdir. Onlar için başarılı olmak adeta kaçınılmazdır.

Oldukça hırslı, çalışkan, azimli ve yenilikçi fikirler üreterek fayda sağlayan kişilerdir. Aynı zamanda dürtüsel de olabilirler. Sorumluluk onların ikinci adıdır onlar dünyaya harika değişimler getirebilecek kişilerdir.

ETİKETLER