• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İhtiyaçları ve karakterleri birbirlerine benzer olan Oğlak erkeği ve Oğlak kadını harika bir ilişki yaşayacaktır. İkisi de sorumluluk sahibi, stabil ve destekleyicidir ancak aynı zamanda hislerini dile getirme konusunda ise oldukça utangaçtır.

Bu ikili birlikteyken birbirlerine oldukça saygılı davranacaktır. İlişkinin başlarında birbirlerini boğabilir ve sinirlendirebilir ancak daha çok vakit geçirdikçe bu çift daha çok eğlenecektir.

Bu çiftin değerleri ve hırsları aynıdır. Aynı zamanda bir o kadar sorumlu ve eğlenceli olan bu çift birlikteyken tüm problemleri unutacaktır. Ne kadar çok içe kapanık olsalar da bu çift aslında arkadaşları ile bir araya gelmeyi çok sevmektedir.

Yorucu bir günün ardından birlikte sinemaya giden bu çift Zodyak’ın en çalışkan çifti olabilir. Bilgili olan Oğlak kadını ve Oğlak erkeği birlikteyken çok farklı konular hakkında konuşacaklardır.

Evlerinin rahat ve samimi olmasına özen gösteren Oğlak çifti arkadaşlarını ve ailesini ağırlamaktan keyif alacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Her ne kadar bu ikilinin burcu aynı olsa da yine de bu ikili kişilik olarak birbirlerinden farklı olacaktır. Oğlak burçları çok inatçıdır ve problemlerini tartışmayı hiç sevmez. İkisi de kariyerlerine odaklıdır ve bu yüzden bencil olabilirler.

Oğlaklar hata yaptığında ise daima hatalarını tamir etmeye çalışırlar ancak asla yanıldıklarını kabul etmezler bu yüzden bu ikili birbirlerini bu özellikleri yüzünden hiç sevmeyecektir.

Oğlak Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Eğer iki Oğlak burcu birlikte olmak istiyorsa ikisi de zaman zaman taviz vermeyi öğrenmelidir. Ayrıca her işi tek başına yapmaya çalışmaktan kaçınmalıdırlar. Bu ikili yeri geldiğinde birbirinden yardım istemelidir. Böylece aralarındaki bağ da güçlenecektir.

İkisi de abartılı olan ciddi tavırlarını uzatmamalıdır. Rahat olmayı ve birlikteyken bu güzel anın keyfini çıkartmayı öğrenmelidir.