• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İkizler erkeği ve Kova kadını birbirlerinin zekasından oldukça etkilenir. İkisinin de aklı bir karış havada ve bu da onların birbirlerini kolay bir şekilde anlayacağını göstermektedir.

İkisi de Hava elementine ait olduğu için konuştukları her şeyi gerçekleştirmek isterler, bu yüzden çok iyi anlaşırlar.

Çeşitliliği ve konuşmayı seven İkizler erkeği, Kova kadınını nasıl etkileyeceğini çok iyi bilir. Daima yeni fikirler üreten Kova kadını özgür ve bağımsız kişiliği ile İkizler erkeğini etkileyecektir.

İkisinin arasındaki ilişki oldukça garip ve alışılmadık olacaktır. Diğer insanların onu anlaması oldukça zordur. Onlar için en önemli olan şey bir çift olarak oldukça iyi olmasıdır.

Konuşmayı ve yeni insanlarla tanışmayı seven İkizler erkeği zaman zaman flörtöz davranışları ile Kova kadınını farkında olmadan kıskandırabilir. İkisi de yeni insanlar tanımayı ve yeni yerler keşfetmeyi çok sever bu yüzden sık sık yeni planlar yaparlar.

Olumsuz Özellikleri

Astrolojiye göre Kova kadını ve İkizler erkeği büyük, tutkulu bir aşk yaşamayacaktır ancak benzer kişilikleri sayesinde çok iyi ve eğlenceli bir ilişki yaşayacaklardır.

Ancak ikisi de zaman zaman ilgisiz olabilir bu da onların ilişkisine büyük ölçüde zarar verebilir. Kova kadını bir şeye karar verdiğinde asla arkasına dönüp fikrini değiştirmez, İkizler erkeğinin ise daima fikirleri değişmektedir.

Bu da onların ilişkisinde büyük sorunlar olmasına neden olabilir. Kova kadını, İkizler erkeğinin kararsız tavırlarından oldukça rahatsız olabilir. İkizler erkeği ise bağlanmaya ve üzerinde baskı kurulmasına katlanamaz.

İkizler Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Ego savaşları olduğunda problemler ortaya çıkar ve ikisi de birbirlerinin fikirlerini ve görüşlerini kabul etmez. İkizler erkeği oldukça inatçı olabilir, Kova kadınının ise daha fazla sabırlı olması ve onu dinlemesi lazım. Eğer ikisi de birbirine bağırıp çağırırsa her şey daha da kötüye gidecektir.

İkizler erkeği ise Kova kadınının yaratıcılığına ve hayallerine daha çok saygı göstermelidir. Eğer İkizler erkeği, Kova kadınını etkilemek istiyorsa entellektüel açıdan daha kendinden emin olmalıdır.