• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yay Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yay erkeği ve Aslan kadını ateş elementine mensup olan iki burçtur bu yüzden bu ikilinin ilişkisi oldukça başarılı olacaktır. Bu ikili dışarı çıktıklarında bir karnaval yaşayacaklardır.

İkisi de birlikteyken oldukça keyifli vakit geçirecektir. Empatik olan bu iki burç birbirlerinin ne düşündüğünü ve ne hissettiğini anlayacaktır ve böylelikle yaşadıkları problemlerin üstesinden gelmeye çalışacaklardır.

İkisi de tensel, duygusal, hevesli ve iyimser bir kişiliğe sahiptir. Bu ilişkiyi tanımlayan iki sözcük kuşkusuz ‘sevgi’ ve ‘saygı’ dır denilebilir. Aslan kadını, Yay erkeğinin bitmek bilmeyen enerjisine hayran olacaktır. Yay erkeği ise Aslan kadınının eğlenceli, yaratıcı ve oyuncu kişiliğini sevecektir.

Yay erkeği ve Aslan kadınının birlikte yaşayacağı maceraların sonu gelmeyecektir. Bu ilişkide her şey eğlenceden ibarettir. Bu ilişkinin liderleri sırayla değişecektir ve birbirlerini takip edeceklerdir.

Olumsuz Özellikleri

Oldukça ortak özelliklere sahip olan Yay erkeği ve Aslan kadını belli konularda ise oldukça zıt olacaktır. Mesela; Yay erkeği bağımsızdır ve stabil değildir, Aslan kadını ise stabildir ve evine bağlı olmak ister.

Aslan kadını gelenekçidir ve fikirlerine bağlıdır. Yay erkeği ise değişkendir ve ikilinin bu özellikleri zaman zaman kavga etmelerine yol açabilir. İkisi de ani öfke patlamaları yaşayabilir. Ancak Yay erkeği, Aslan kadınının çok dramatik olduğunu düşünebilir.

Yaylar hiçbir zaman iki kere düşünmez ve daima doğruyu söylerler. Aslanlar ise gururludur ve bu yüzden Yay erkeğine karşı öfke patlamaları yaşayarak kendilerini savunurlar.

Yay Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Aslan kadını ve Yay erkeği de agresif yönlerini kontrol altına almalıdır. Eğer Aslan kadını, Yay erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsa onun diğer erkekler gibi olmadığını kabullenmelidir. İyimser ve pozitif olmak Yay erkeğinin direkt ilgisini çekecektir.