• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Başak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı Başak burcunda olan kişiler oldukça düzenli ve titizdirler. Yaşamlarında düzensizlik olmasını hiç ama hiç istemezler.

Kendilerini hep daha fazla çalışmaya zorlarlar.

Tarzı: Disiplinli ve hevesli
Özellikleri: Vicdanlı, sessiz ve sağlığına düşkün
Zayıflıkları: Aşırı mükemmeliyetçi, gergin ve merhametsiz
Tavsiye: İleriye gidebileceğinin de ilerisini dene
Ünlüleri: Pablo Escobar, Thom Yorke, Kevin Spacey, Ciara.

Mars’ı Başakta olanlar egzersizin insan başarısında büyük bir etkisi olduğuna inanır. Oldukça mükemmeliyetçidirler ve yeni beceriler edinmeyi çok severler.

Detaylarla ilgilenmek onlar için oldukça önemlidir. Daima daha iyisi olması için her şeyi eleştirmeye hazırdırlar. Onlar için her şeyin gelişmeye ihtiyacı vardır. Diğer insanlara yardım etmeyi ve onlara tavsiyeler vermeyi çok severler.

Gerçek olmayan beklentiler içerisine girmek istemezler. Mars enerji demektir bu yüzden onlar sağlık durumlarını oldukça önemsemektedirler. Hatta bazıları bu konuda oldukça obsesif olabilir.

Pratik ve üretkendirler. Hayatta daima bir hedefleri vardır. Birden fazla şeyle ilgilenirler ve oldukça da başarılı olabilirler.

İlişkilerinde ise kesinliği severler. Eğer Mars’ı Başak birisiyle sevgili olacaksanız temiz ve güzel kokmaya özen göstermelisiniz. Onlar için rahat olmak biraz zor olabilir ayrıca partnerleri oldukça hassas olmalı ve temizliğe önem vermelidir.

Bir şeyler öğrenmek istediklerinde utangaçlıklarını üstlerinden atarlar.

ETİKETLER